Citronzāles ēteriskā eļļa

10ml
Uzmundrini prātu! 1 atsauksme

Šīs augstvērtīgās ēteriskās eļļas dzimtene ir Indija, kur to iegūst no citronzāles lapām. Ieelpo svaigās citrusa aromāta notis brīžos, kad vēlies sajust uzmundrinājumu, labāk sakoncentrēties vai atbrīvoties no noguruma. Pamani, kā eļļas intensīvais aromāts tonizē tevi un palīdz labāk sakārtot domas. 

Citronzāles ēteriskā eļļa sevišķi labi sader kopā ar egles, piparmētru un bergamotes ēterisko eļļu.

  • Ātra un uzticama piegāde
  • Droši maksājumi
  • Dāvanu saiņošana

Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Oil

Telpas aromatizēšanai
Ielej ūdeni STENDERS aromlampas trauciņā un pievieno tam dažus pilienus citronzāles ēteriskās eļļas. Aromlampas apakšējā daļā novieto aizdedzinātu tējas sveci. Neaizmirsti pēc lietošanas sveci nodzēst.

Masāžai
Pievieno 4 - 5 pilienus citronzāles ēteriskās eļļas 2 ēdamkarotēm (10 ml) bāzes eļļas.

Vannas peldei
Izšķīdini 8 - 10 pilienus citronzāles ēteriskās eļļas ēdamkarotē medus vai STENDERS vannas piena, kas sajaukts ar nelielu daudzumu ūdens. Šo maisījumu pievieno vannas ūdenim. Pēc vēlēšanās vari pievienot 150 - 300 gramus vannas piena bez aromāta.

Roku/pēdu vanniņām
Nelielā trauciņā ar ūdeni sajauc ēdamkaroti STENDERS vannas piena vai sāls bez aromāta, kam pievieno 2 - 4 pilienus citronzāles ēteriskās eļļas. Šo maisījumu pievieno vanniņas ūdenim.


Pirms eļļas lietošanas iesakām veikt alerģijas testu – sajauc 3 pilienus ēteriskās eļļas ar 1 ēdamkaroti bāzes eļļas, uzklāj to uz iekšdelma un uzliec plāksteri. Ja pēc 12 stundām uz ādas nav vērojama alerģiska reakcija, vari droši lietot šo eļļu arī turpmāk.
Izturies īpaši apdomīgi pret ēterisko eļļu lietošanu, ja esi bērniņa gaidībās. Ja izmanto ēteriskās eļļas grūtniecības laikā, lieto pusi no ieteiktās devas. Sargā ēteriskās eļļas no bērniem!


Pircēju atsauksmes

  • 2017. gada 20. jūl. Очень приятный запах. Для массажа очень класный.:)
    Jūlija

Dalies savās domās!

  • vai vai Connect