Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

Organiskās kokvilnas dvielis, pelēks, 50x70cm

Saudzē pasaules dārzus! 1 atsauksme

Esam tev sarūpējuši ekskluzīvu un izcilu organiskās kokvilnas dvieli patiesi tīram pieskārienam. Tas nāk no pasaules līdera organiskās kokvilnas ražošanā – Turcijas. Šeit zemnieki vēl arvien turpina senču izkoptās tradicionālās kokvilnas audzēšanas metodes, neizmantojot ķīmiskas vielas un mākslīgo mēslojumu. Kad ar rokām ievākta kārtējā kokvilnas raža, tā tiek krāsota, lietojot videi draudzīgas krāsvielas, kas nesatur smagos metālus, hloru un formaldehīdus. Tādēļ šis dvielis ir drošs pat visjutīgākajai ādai.  Katrs dvielis tiek lolots teju divus mēnešus līdz visbeidzot nonāk tavā vannasistabā – dabisks, videi draudzīgs un skaists.

STENDERS kokvilnas dvieļu organisko izcelsmi un apstrādi apliecina Global Organic Textile Standard (GOTS) sertifikāts. 
€11,90
Ielikt vēlmju sarakstāIelikt
vēlmju sarakstā
  • Ātra un uzticama piegāde
  • Droši maksājumi
  • Dāvanu saiņošana

Kad esi nomazgājusies dušā, vannā vai karsējusies pirtī, ietinies mīkstajā dvielī un sajūti, cik maigi tas pieskaras tavai ādai. Vari papildināt savu skaistuma rituālu arī ar citiem vannasistabas aksesuāriem no mūsu sajūtu dārza.

Kad ar esi nomazgājusi rokas, noslauki tās mīkstajā dvielī un sajūti, cik maigi tas pieskaras tavai ādai. Vari papildināt savu skaistuma rituālu arī ar citiem vannasistabas aksesuāriem no mūsu sajūtu dārza.

Kad esi karsējusies pirtī, ietinies mīkstajā pirts apmetnī un sajūti, cik maigi tas pieskaras tavai ādai. Vari papildināt savu skaistuma rituālu arī ar citiem dabiskajiem pirts aksesuāriem no mūsu sajūtu dārza.


Pircēju atsauksmes

  • 2015. gada 16. janv. Dvielis - Super! Mīksts un patīkams! :) Iesaku!
    Revita

Dalies savās domās!

  • vai vai Connect