Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

Organiskās kokvilnas dvielis, pelēks, 90x150cm

Saudzē pasaules dārzus!
Uzrakstīt atsauksmi!

Esam tev sarūpējuši ekskluzīvu un izcilu organiskās kokvilnas dvieli patiesi tīram pieskārienam. Tas nāk no pasaules līdera organiskās kokvilnas ražošanā – Turcijas. Šeit zemnieki vēl arvien turpina senču izkoptās tradicionālās kokvilnas audzēšanas metodes, neizmantojot ķīmiskas vielas un mākslīgo mēslojumu. Kad ar rokām ievākta kārtējā kokvilnas raža, tā tiek krāsota, lietojot videi draudzīgas krāsvielas, kas nesatur smagos metālus, hloru un formaldehīdus. Tādēļ šis dvielis ir drošs pat visjutīgākajai ādai.  Katrs dvielis tiek lolots teju divus mēnešus līdz visbeidzot nonāk tavā vannasistabā – dabisks, videi draudzīgs un skaists.

STENDERS kokvilnas dvieļu organisko izcelsmi un apstrādi apliecina Global Organic Textile Standard (GOTS) sertifikāts. 
€32,90
Ielikt vēlmju sarakstā

Kad esi nomazgājusies dušā, vannā vai karsējusies pirtī, ietinies mīkstajā dvielī un sajūti, cik maigi tas pieskaras tavai ādai. Vari papildināt savu skaistuma rituālu arī ar citiem vannasistabas aksesuāriem no mūsu sajūtu dārza.

Kad ar esi nomazgājusi rokas, noslauki tās mīkstajā dvielī un sajūti, cik maigi tas pieskaras tavai ādai. Vari papildināt savu skaistuma rituālu arī ar citiem vannasistabas aksesuāriem no mūsu sajūtu dārza.

Kad esi karsējusies pirtī, ietinies mīkstajā pirts apmetnī un sajūti, cik maigi tas pieskaras tavai ādai. Vari papildināt savu skaistuma rituālu arī ar citiem dabiskajiem pirts aksesuāriem no mūsu sajūtu dārza.


Dalies savās domās!

 • vai vai Connect
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā