Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

Eikalipta ēteriskā eļļa

10 ml
Sajūti tīrību! Uzrakstīt atsauksmi!

Šīs augstvērtīgās ēteriskās eļļas dzimtene ir Austrālija, kur to iegūst no eikalipta lapām. Ieelpo svaigo un spēcīgo aromātu brīžos, kad nepieciešams paaugstināt koncentrēšanās spējas. Eļļu īpaši ieteicams lietot, ja esi saaukstējusies, jo tā atvieglo elpošanu. Sajūti, kā eikalipta aromāts piepilda telpu ar svaigumu.

Tējas koka ēteriskā eļļa sevišķi labi sader kopā ar apelsīna, lavandas un citronzāles ēterisko eļļu.

IZPĀRDOTS
Tā nebūs ilgi – drīzumā pārbaudi vēlreiz!
  • Ātra un uzticama piegāde
  • Droši maksājumi
  • Dāvanu saiņošana

Eucalyptus Globulus Leaf Oil

Telpas aromatizēšanai: ielej ūdeni STENDERS aromlampas trauciņā un pievieno tam dažus pilienus eikalipta ēteriskās eļļas. Aromlampas apakšējā daļā novieto aizdedzinātu tējas sveci. Nodzēs sveci pēc lietošanas.

Masāžai: pievieno 3-5 pilienus eikalipta ēteriskās eļļas 2 ēdamkarotēm (10 ml) ķermeņa eļļas vai aromlampā izkausētam STENDERS masāžas sviestam bez aromāta. Pirms sviesta likšanas uz ādas, iesakām to atdzesēt.

Vannas peldei: izšķīdini 8-10 pilienus eikalipta ēteriskās eļļas ēdamkarotē medus vai STENDERS vannas piena, kas sajaukts ar nelielu ūdens daudzumu. Šo maisījumu pievieno vannas ūdenim. Pēc vēlēšanās vari pievienot līdz pat 150-300 gramiem vannas piena vai 200-300 gramiem vannas sāls.

Roku/pēdu vanniņām: nelielā trauciņā ar ūdeni sajauc ēdamkaroti STENDERS vannas piena vai sāls bez aromāta, kam pievieno 2-4 pilienus eikalipta ēteriskās eļļas. Šo maisījumu pievieno vanniņas ūdenim.

Pirtī: ielej ūdeni nelielā trauciņā un pievieno tam dažus pilienus eikalipta ēteriskās eļļas. Trauciņu novieto karstā pirtī un sajūti, kā telpu piepilda svaigais aromāts.

Tavai drošībai: pirms eļļas lietošanas iesakām veikt alerģijas testu – sajauc 3 pilienu ēteriskās eļļas ar 1 ēdamkaroti bāzes eļļas, uzklāj to uz iekšdelma un uzliec plāksteri. Ja pēc 12 stundām uz ādas nav vērojama alerģiska reakcija, vari droši lietot šo eļļu arī turpmāk.
Izturies īpaši apdomīgi pret ēterisko eļļu lietošanu, ja esi bērniņa gaidībās. Ja izmanto ēteriskās eļļas grūtniecības laikā, lieto pusi no ieteiktās devas. Sargā ēteriskās eļļas no bērniem!


Dalies savās domās!

  • vai vai Connect