Ēterisko eļļu kokteilis „EROS”

10 ml
Atraisi savu pievilcību! Uzrakstīt atsauksmi! Lai atraisītu tavu jutekliskumu, mūsu aromterapijas meistari ir radījuši vērtīgu ēterisko eļļu buķeti ar reibinošu aromātu. Zinoši sajaukta ar bagātīgo saldo mandeļu eļļu, lai gādātu par tavas ādas samtainu maigumu. Sajūti, kā saldi pikantā pačūlija mazina nemieru, austrumnieciskais jasmīns iekvēlina un roze atraisa tevi mīlestībai.
  • Ātra un uzticama piegāde
  • Droši maksājumi
  • Dāvanu saiņošana

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil, Styrax Resin Extract, Rosa Damascena (Rose) Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Oil, Tocopheryl Acetate, Citronellol, Geraniol, Linalool, Ammyl Cinnamal, Eugenol, Benzyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate, Cinnamyl Alcohol.

Ādas kopšanai: sajauc visu ēterisko eļļu kokteiļa daudzumu ar 250 ml STENDERS ķermeņa eļļas, lai palutinātu savu sevišķi sauso ādu, kad vien nepieciešams.

Masāžai: pievieno 6-10 pilienus kokteiļa 2 ēdamkarotēm izkausētam (> 40C) STENDERS masāžas sviestam bez aromāta. Pirms sviesta likšanas uz ādas, iesakām to atdzesēt.

Vannas peldei: pievieno 10-20 pilienus ēterisko eļļu kokteiļa vannas ūdenim. Bagātīgam vannas rituālam pievieno arī STENDERS vannas pienu vai sāli bez aromāta.

Roku/pēdu vanniņām: pievieno 3-5 pilienus ēterisko eļļu kokteiļa vanniņas ūdenim. Īpašai labsajūtai bagātini to arī ar STENDERS vannas pienu vai sāli bez aromāta.

Telpas aromatizēšanai: ielej ūdeni STENDERS aromlampas trauciņā un pievieno tam dažus pilienus ēterisko eļļu kokteiļa. Aromlampas apakšējā daļā novieto aizdedzinātu tējas sveci. Nodzēs sveci pēc lietošanas.


Dalies savās domās!

  • vai vai Connect