Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

Jasmīnu ēteriskā eļļa

10 ml
Ļaujies romantikai!
Uzrakstīt atsauksmi!

Šīs augstvērtīgās ēteriskās eļļas dzimtene ir Indija, kur to iegūst no jasmīna ziediem. Lai iegūtu tikai pusotru litru jasmīna ēteriskās eļļas, nepieciešams ievākt tonnu smalko ziediņu. Ieelpo saldo un spēcīgo aromātu brīžos, kad vēlies izjust īpašu labsajūtu un atbrīvoties no negatīvām domām. Sajūti, kā ziedu aromāts nomierina tevi un paaugstina juteklisko enerģiju. Jasmīna ēteriskā eļļa ir viena no dārgākajām eļļām pasaulē. Lai to padarītu pieejamu arī mūsu veikaliņos, mēs piedāvājam šīs augstvērtīgās eļļas maisījumu ar saldo mandeļu bāzes eļļu, kur jasmīna ēteriskās eļļas koncentrācija ir 1%.

Jasmīna eļļa sevišķi labi sader kopā ar rozes, ilang-ilang un neroli ēterisko eļļu.

€12,90
Ielikt vēlmju sarakstā

1% Jasmīnu ēteriskā eļļa (Jasminum Grandiflorum) Saldo Mandeļu eļļā (Prunus Amygdalus Dulcis)

Telpas aromatizēšanai: ielej ūdeni STENDERS aromlampas trauciņā un pievieno tam dažus pilienus jasmīnu ēteriskās eļļas. Aromlampas apakšējā daļā novieto aizdedzinātu tējas sveci. Nodzēs sveci pēc lietošanas.

Masāžai: pievieno 2-3 pilienus jasmīnu ēteriskās eļļas 2-3 ēdamkarotēm ķermeņa eļļas vai izkausētam (> 40C) STENDERS masāžas sviestam bez aromāta. Pirms sviesta likšanas uz ādas, iesakām to atdzesēt. Turklāt, vari sajaukt visu eļļas daudzumu ar 250 ml STENDERS ķermeņa eļļas, lai palutinātu savu sevišķi sauso ādu, kad vien nepieciešams.

Vannas peldei un roku/pēdu vanniņām: Izšķīdini 8-10 pilienus jasmīnu ēteriskās eļļas medū vai pienā un pievieno vannas ūdenim. Uz 150-300 gramiem vannas sāls vai 200-300 gramiem vannas piena, pievieno 8-10 pilienus eļļas.

Jasmīnu eļļa paredzētas tikai ārīgai lietošanai un ir jāsargā no bērniem. Tomēr izturies īpaši apdomīgi pret šīs eļļas lietošanu, ja esi bērniņa gaidībās vai tava āda ir sevišķi jutīga.


Dalies savās domās!

 • vai vai Connect
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā