Pievienojies Draugu lokam

un baudi tā priekšrocības jau šodien!

STENDERS Draugu loks „Feel the Joy” – tā ir priekšrocību programma, kas ļauj baudīt prieku un īpašus labumus ikreiz, kad iepērcies mūsu veikalos visā Latvijā un internetā: www.stenders-cosmetics.lv.

  • Produkti par īpašu cenu katru reizi Iegādājies visus produktus vēl izdevīgāk! Kļūstot par mūsu lojālo klientu, iegādājies katru produktu ar 5% atlaidi.
  • Vērtīgi piedāvājumi ik mēnesi Ik mēnesi pārsteigsim tevi ar kādu īpašu piedāvājumu, vēl izdevīgākām cenām un dāvanām par pirkumu. Informāciju par piedāvājumu vari saņemt e-pastā vai atrast STENDERS mājas lapā.
  • Saņem dāvanu savā dzimšanas dienā Mēs tevi iepriecināsim ar 15% atlaidi, kuru varēsi izmantot, veicot pirkumu mūsu veikalos vai internetveikalā, uzrādot unikālo dzimšanas dienas kodu.
REĢISTRĒJIES DRAUGU LOKĀun baudi vērtīgās priekšrocības jau šodien!

NOTEIKUMI DALĪBAI PROGRAMMĀ

STENDERS Draugu loks „Feel the Joy” – tā ir priekšrocību programma, kas ļauj baudīt prieku un īpašus labumus ikreiz, kad iepērcies mūsu veikalos visā Latvijā un internetā. Reģistrēšanās aizņems vien pāris mirkļu, un tu uzreiz varēsi baudīt visus īpašos labumus. Dalība Draugu lokā ir bez maksas, un, iepērkoties mūsu veikalos, tev nebūs jāuzrāda klienta karte, jo tevi atpazīsim pēc mobilā tālruņa numura. Lai izmantotu programmas priekšrocības interneta veikalā, tev jāreģistrējas savā drauga kontā.

IEPAZĪTIES AR PROGRAMMAS NOTEIKUMIEM!

Tev ir jautājumi? Sazinies ar mums!

  • Mūkusalas iela 63, Rīga, LV-1004, Latvija joy@stenders.lv + 371 67217212

    Saņem atbildes uz jautājumiem par STENDERS Draugu loku arī pie pārdevējām mūsu veikalos!

Pievienojies STENDERS Draugu lokam bez maksas!

Reģistrējies internetā vai jautā anketu pārdevējai jebkurā mūsu veikalā. REĢISTRĒTIES DRAUGU LOKĀun baudi vērtīgās priekšrocības jau šodien!