Kanēļa ēteriskā eļļa

10 ml
Esi radoša! 2 atsauksmes

Šīs augstvērtīgās ēteriskās eļļas dzimtene ir Šrilanka, kur to iegūst no kanēļkoka mizas. Ieelpo silto un spēcīgo aromātu brīžos, kad vēlies uzburt svētku sajūtu vai smelties enerģiju. Sajūti, kā eļļa pārņem tevi ar radošām idejām un dzīvesprieku.

Kanēļa ēteriskā eļļa sevišķi labi sader kopā ar mandarīna un lavandas ēterisko eļļu.  

  • Ātra un uzticama piegāde
  • Droši maksājumi
  • Dāvanu saiņošana

10% kanēļa ēteriskas eļļas šķīdums Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Oil jojobas eļļā Simmondsia Chinensis Oil

Telpas aromatizēšanai: ielej ūdeni STENDERS aromlampas trauciņā un pievieno tam dažus pilienus kanēļa ēteriskās eļļas. Aromlampas apakšējā daļā novieto aizdedzinātu tējas sveci. Nodzēs sveci pēc lietošanas.

Masāžai: pievieno 3-5 pilienus kanēļa ēteriskās eļļas 2 ēdamkarotēm (10 ml) ķermeņa eļļas vai aromlampā izkausētam STENDERS masāžas sviestam bez aromāta. Pirms sviesta likšanas uz ādas, iesakām to atdzesēt.

Vannas peldei: izšķīdini 8-10 pilienus kanēļa ēteriskās eļļas ēdamkarotē medus vai STENDERS vannas piena, kas sajaukts ar nelielu ūdens daudzumu. Šo maisījumu pievieno vannas ūdenim. Pēc vēlēšanās vari pievienot līdz pat 150-300 gramiem vannas piena vai 200-300 gramiem vannas sāls.

Roku/pēdu vanniņām: nelielā trauciņā ar ūdeni sajauc ēdamkaroti STENDERS vannas piena vai sāls bez aromāta, kam pievieno 2-4 pilienus kanēļa ēteriskās eļļas. Šo maisījumu pievieno vanniņas ūdenim.

Tavai drošībai: pirms eļļas lietošanas iesakām veikt alerģijas testu – sajauc 3 pilienu ēteriskās eļļas ar 1 ēdamkaroti bāzes eļļas, uzklāj to uz iekšdelma un uzliec plāksteri. Ja pēc 12 stundām uz ādas nav vērojama alerģiska reakcija, vari droši lietot šo eļļu arī turpmāk.
Izturies īpaši apdomīgi pret ēterisko eļļu lietošanu, ja esi bērniņa gaidībās. Ja izmanto ēteriskās eļļas grūtniecības laikā, lieto pusi no ieteiktās devas. Sargā ēteriskās eļļas no bērniem!


Pircēju atsauksmes

  • 2017. gada 19. marts Šo ēterisko eļļu izmantoju, pievienojot to klāt "Stenders" ķermeņa eļļai. Iznākums lielisks - viegli klājas un ļoti patīkami smaržo. Kanēļa aromāts uz ķermeņa saglabājas salīdzinoši ilgi.
    Liene
  • 2014. gada 8. sept. Kanēlis izraisa radošumu??? Patiešām????
    Vita

Dalies savās domās!

  • vai vai Connect