Liepziedu ziepes

100 g
Izbaudi mazgāšanos vasaras saldumā! 1 atsauksme

Tavas iemīļotās ziepes iesaiņotas glītā kastītē – jau gatavas pārsteigt un iepriecināt saņēmēju.

Šīs rokām darinātās ziepes attīra tavu ādu un piepilda telpu ar vasarīgu liepziedu aromātu. Tavas acis priecēs kaltētie liepu ziediņi, un par ādas maigumu gādās saldo mandeļu eļļa un vērtīgais liepziedu ekstrakts


Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Parfum (Fragrance), Sodium Chloride, Stearic Acid, Lauric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, Tiliae Cordata (Linden) Extract, Tiliae Cordata (Linden) Dried Leafs, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamic Aldehyde.

Ar mūsu ziepēm vari ļauties dažādām sajūtām gan dušā, gan vannā, kā arī mazgāt rokas ikdienā. Lai āda iegūtu neatvairāmu maigumu, pēc mazgāšanās mitrini vai pabaro to ar produktiem no mūsu sajūtu dārza. Baudi ziemeļu dabas veltes arī vannā ar mūsu liepziedu, kumelīšu vai rudzupuķu vannas burbuļbumbu.


Pircēju atsauksmes

  • 2014. gada 3. jūn. Lai arī liepas zied visā Eiropā, tomēr visspilgtāk Rīgā. Un kad man sanāk iegriezties Jūsu veikaliņā Rīgas lidostā, allaž paņemu šīs liepziedu ziepes, lai ir tā feinā Rīgas splīna sajūta. Mani trimdā dzīvojošie draugi arī teic man ņemt tieši liepziedu ziepes, tās kaut kā palīdz atcerēties dzimto pusi, tās skaistākajā vasaras rotā. Un tas medainais saldums. ļoti forši, ka tagad pārdodat jau sapakotas ar ziediņiem, labā izmērā.
    Skaidrīte

Dalies savās domās!

  • vai vai Connect