Aiz katra produkta un idejas stāv kāds, kas to izdomā un īsteno. Arī pie mums!
Te satiekas jomas profesionāļi, kas ar savām zināšanām un degsmi darbojas uzņēmumā ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, smeļas iedvesmu ziemeļvalstu dabā un rada funkcionālus un kvalitatīvus produktus, kas ļauj mums sevi saukt par vannas rituālu ekspertiem.
STENDERS LABKLĀJĪBAS INDEKSS

77%

Ticam, ka cilvēka labbūtības pamatā ir dzīves un darba balanss, tāpēc ik uz soļa atgādinām par #laikssev svarīgumu. Mums ir svarīgi, lai STENDERS darbinieki spētu noturēt harmonisku līdzsvaru starp privāto un profesionālo dzīvi.

73%

darbinieku ir apmierināti ar privātās dzīves un darba balansu

82%

darbinieku atzinuši, ka viņu nodaļā valda pozitīva gaisotne

83%

darbinieku ciena un uzticas savam tiešajam vadītājam

84%

darbinieku ir apmierināti ar uzņēmuma piedāvātajiem papildu labumiem

MŪSU VĒRTĪBAS

Augsta kvalitāte

Ticam, ka orientācija uz klientu un pievienotās vērtības radīšana ir uzņēmuma panākumu atslēga. Labs uzņēmuma darbinieks ir tāds, kurš pazīst STENDERS klientu un izprot tā vajadzības, lai visaugstākajā līmenī spētu rūpēties par to apmierināšanu. Svarīgi, lai ikviens apzinātos savu lomu un to, ka uz viņu var paļauties un uzticēties. Esam vērsti uz sadarbību un nosakām prioritāti komandas mērķiem, nevis personīgajām ambīcijām. Cienām viens otra darbu un dažādību.

Augsta efektivitāte

Mēs strādājam uz uzlabojumiem un efektivitātes paaugstināšanu procesos un darba metodēs, lai palielinātu peļņu, uzņēmuma iespējas attīstīties un veicinātu darbinieku labklājību. Objektīvi skatāmies uz saviem plusiem, mīnusiem un risinām problēmas. Esam ambiciozi uz sasniegumiem un veicam papildu darbības, lai uzlabotu un padarītu efektīvākus uzņēmuma procesus un sniegtu papildu vērtību biznesam.

Augsta aktualitāte

Esam atvērti, radoši un mācāmies gan no konkurentiem, gan tirgus. Sekojam līdzi pasaules tendencēm un modernajai biznesa videi. Ātri atbildam un reaģējam. Mums ir svarīga attīstība, tāpēc pilnveidošanās ir ļoti būtiska.

STENDERS DARBINIEKU LABBŪTĪBAS VIRZIENI

Laiks savam laikam

 • Pie mums ir īsās piektdienas un papildu apmaksātas brīvdienas, atbalstot lojalitāti un sveicot dzimšanas dienā. Rūpējamies par veselīgu un sabalansētu darba slodzi un neatbalstām virsstundu praksi.
 • Nodrošinām regulāru veselības pārbaudi un labu veselības apdrošināšanas programmu, kas ietver arī fizioterapeita konsultācijas un fizikālas terapijas kursu, kā arī garīgās veselības (psihoterapeita, dietologa vai uztura speciālista) konsultācijas.
 • Ticam, ka mūsu darbinieki ir labākie zīmola vēstneši un tāpēc esam pirmie, kas izmēģina jaunākos STENDERS produktus, ar kuriem iepriecinām gan svētkos, gan ikdienā. Visi darbinieki saņem arī īpašas atlaides veikalos.

Laiks mūsu laikam

 • Esam ambiciozi savos mērķos un ticam, ka, strādājot komandā, varam tos sasniegt. Novērtējam laiku, lai socializētos, komunicētu un iepazītu viens otru. Atbalstām nodaļu komandu dienas un svinam svētkus kopīgās ballītēs. Aktualizējam veselīga dzīvesveida izaicinājumus un atbalstam interešu pasākumus, sekojot gada labbūtības un aktivitāšu kalendāram. Uzturam pozitīvu darba vidi, kas ir atvērta jautājumiem, diskusijām un pieredzes apmaiņai.

Laiks vērtībām

 • Vēlamies, lai vide mūs iedvesmo radošām idejām un risinājumiem, tāpēc cenšamies to labiekārtot un attīstīt, lai tā būtu droša un ergonomiska. Visiem ir pieejamas veselīgas bezmaksas uzkodas, dzērieni un vieta #laikssev atpūtas stūrītī, pusdienu terasē vai dārzā.
 • Esam viegli sasniedzami ar sabiedrisko transportu, nodrošinām bezmaksas autostāvvietu un riteņu novietnes, ir pieejama vieta arī elektroskūtera uzlādei. Divas reizes mēnesī, ja darba specifika to ļauj, darbu var veikt attālināti. Nodrošinām ar datortehniku un visu nepieciešamo darbam.
 • Cienām dabu ne tikai izmantojot tās veltes savos produktos, bet arī organizējot darba vidi. Esam Pasaules Dabas Fonda sertificēts Zaļais birojs, kas šķiro atkritumus, taupa elektrību, papīru un meklē jaunus veidus, lai kļūtu videi vēl draudzīgāki.
 • Mēs atbalstām vecākus, piešķirot papildus apmaksātu dienu 1. septembrī, kā arī iepriecinām STENDERS bērnus Ziemassvētku pasākumos. Mēs cienām, esam saprotoši un atbalstām svarīgos dzīves brīžos, esot elastīgi atvaļinājumu piešķiršanā vai izmantojot pabalstu iespējas.

Laiks izaugsmei

 • Mēs ticam ikviena potenciālam, novērtējam iniciatīvu un dodam iespēju uzņemties atbildību un realizēt savas idejas. Gada laikā vairāk nekā 10% STENDERS darbinieku maina savu pozīciju, pakāpjoties pa karjeras kāpnēm.
 • Rūpējamies par regulārām apmācībām, daloties ar savu personīgo pieredzi un piesaistot profesionāļus, lai pilnveidotu prasmes un zināšanas.
 • Atbalstām izglītošanos. Ja nepieciešams laiks bakalaura vai maģistra studiju noslēguma darbiem, piešķiram divu nedēļu apmaksātu atvaļinājumu. Veicinām darbinieku dalību nozares konferencēs, izstādēs un pieredzes apmaiņas braucienos gan Latvijā, gan pasaulē. Sniedzam atbalstu programmatūrai un apmācībām, kas palīdz sekot līdzi aktualitātēm tirgū, modernizēt darba metodes un celt savu profesionālo kompetenci.
 • Finansiāla drošība ir svarīga labbūtības daļa, tādēļ esam uzņēmums, kas regulāri pārskata atalgojumu un seko līdzi aktualitātēm darba tirgū. Mēs novērtējam darbiniekus par labiem darba rezultātiem un piedāvājam bonusu sistēmas, kas ļauj nopelnīt vairāk tiem, kuri vēlas un spēj izdarīt vairāk.

AKTUĀLĀS VAKANCES

Ja pašlaik neatradi vakanci, kas būtu piemērota Tev, bet Tu vēlētos būt daļa no STENDERS komandas, droši sūti pieteikuma vēstuli un CV uz darbs@stenders.lv.

ISO 22716
ISO 9001
Green Office
Ģimenei Draudzīga Darbavieta
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]