Bišu māšu peru pieniņš

Jau izsenis izslavēts tā veselībai un skaistumam noderīgo īpašību dēļ, bišu māšu peru pieniņš ir pelnīti ieguvis popularitāti kā viens no spēcīgākajiem dabā atrodamajiem barojošajiem ingredientiem mūsu ādai.

Bišu māšu peru pieniņš ir unikāls sekrēts, ko darba bites ražo bišu māšu barošanai to pirmajās dzīves dienās, lai nodrošinātu to augšanai un auglībai nepieciešamo. Pazīstams kā izejvielām bagātākais produkts pasaulē – tas satur vairāk nekā 130 barojošas vielas, tai skaitā vērtīgas aminoskābes, minerālvielas un virkni vitamīnu – šīs superprodukts palīdz bišu mātēm izaugt 40 reizes lielākām un dzīvot 50 reizes ilgāk par darba bitēm.

Lai lietpratīgi izmantotu šīs izejvielas vērtīgās īpašības, esam radījuši intensīvi kopjošus produktus, kas īpaši piemēroti sausas, izslāpušas ādas kopšanai. Bišu māšu peru pieniņš sniegs nepieciešamo barošanu ādai, uzlabojot tās tvirtumu un tekstūru, samazinot ādas sausuma dēļ radušās smalkās krunciņas. Tas palīdz piesaistīt ūdens molekulas ādai, ļaujot tai justies padzirdītai un atjaunotai.

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]