Šī sviests

Šī koka sviests ir viens no vērtīgākajiem dabā atrodamajiem augu sviestiem. Šo sviestu, ko mēdz saukt arī par Āfrikas zeltu, iegūst no šī jeb karitē koka (lat. – Vitellaria paradoxa) augļiem. Āfrikas sievietes jau kopš valdnieces Kleopatras laikiem šo vērtīgo sviestu izmanto skaistumkopšanā, un šeit tas vēl joprojām ir noderīgs kosmētikas produkts ķermeņa mitrināšanai, ādas un matu aizsargāšanai pret tveicīgo sauli un karstajiem, sausajiem Āfrikas tuksnešu un savannu vējiem.

Šī sviests lieliski mitrina, mīkstina un atjauno ādu, kā arī aizkavē tās novecošanos. Tam piemīt spēja dziļi iesūkties ādā, to ilgstoši barojot un aizsargājot, tā ļaujot tev izbaudīt ādas zīdainu gludumu.

Sviesta vērtīgo īpašību dēļ mēs to bagātīgi pievienojam sejas un ķermeņa mitrināšanas, kā arī lūpu un matu kopšanas kosmētikā. STENDERS savos produktos izmanto tīru, 100% dabisku šī sviestu, kas no Āfrikas ceļojis uz vienu no vadošajām Zviedrijas laboratorijām, pēc tam nokļūstot STENDERS meistaru rokās. Izmantojot īpašu tehnoloģiju, mēs sviestu rūpīgi apstrādājam, lai padarītu to sevišķi ērtu lietošanai gan tīrā veidā, gan arī kā vērtīgu sastāvdaļu mūsu kosmētikā.

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]