Līčijas augļu ekstrakts

Līčija (Litchi chinensis) ir ziepjkoku dzimtas augs, kas ir sastopams subtropu reģionos daudzviet pasaulē, īpaši Dienvidaustrumāzijā un auga dzimtenē Ķīnā, kur jau izsenis līčijas augs tiek dēvēts par “augļu karali”. Mūžzaļajā kokā, kas izaug no 10 līdz pat 28 metru augstumam, nogatavojas balti, sulīgi un saldi augļi ar patīkamu ziedu smaržu. Līčijas augļi ir bagāti ar barības vielām, spēcīgiem dabīgajiem antioksidantiem, vitamīniem un aminoskābēm, tāpēc tie ir kļuvuši par vērtīgu sastāvdaļu arī kosmētikā. Pastāv uzskats, ka, ik dienu apēdot vismaz dažas līčijas ogas, var aizkavēt novecošanās procesu, tāpēc līčijas tiek pievienotas ādas kopšanas produktiem, lai palīdzētu novērst arī priekšlaicīgu ādas novecošanos. 

Šīs eksotiskās ogas palīdz mitrināt un aizsargāt ādu, no augļa iegūtais ekstrakts stimulē kolagēna sintēzi audos, optimāli mitrinot ādu un uzturot skābju un sārmu līdzsvaru (pH). 

Līčijas ekstrakts ir bagāts ar aizsargājošo C vitamīnu, kas ir pazīstams ar savu spēju palīdzēt saglabāt gaišāku ādas toni, tāpēc tas dara ādu starojošu. Līčijas augļu ekstraktam piemītošās īpašības palīdz tonizēt un uzmundrināt ādu un tas ir lieliski piemērots visiem ādas tipiem, tostarp jutīgai ādai.

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]