Hidrolizētais kolagēns

Kolagēns ir dabisks proteīns jeb olbaltumviela, kas veido lielāko daļu mūsu ķermeņa struktūras – ādu, kaulus, matus, zobus. Līdz pat 75% olbaltumvielu, kas veido mūsu ādu ir tieši kolagēns, tas nozīmē, ka tieši šī olbaltumviela gādā par ādas struktūru, elastību un skaistu, jauneklīgu un veselīgu izskatu.

Kolagēnu mūsu ķermenis ražo patstāvīgi, taču pēc 25 gadu vecuma kolagēna sintēzes procesi organismā sāk noritēt lēnāk, un var parādīties pirmās novecošanās pazīmes, ko vislabāk redzam tieši uz ādas – veidojas pirmās smalkās līnijas sejas ādā, tā zaudē tvirtumu un elastību.

Lai rūpētos par ādas jaunību, STENDERS sejas kosmētikas sastāvu esam papildinājuši ar hidrolizēto kolagēnu. Tas ir hidrolīzes procesā iegūts kolagēna veids, ko mūsu āda spēj daudz efektīvāk uzņemt un izmantot, tādēļ tieši hidrolizētais kolagēns spēj nodrošināt daudz iedarbīgāku un dziļāku ādas mitrināšanu. Tas satur aptuveni 20 dažādas aminoskābes, kas ir noderīgas ādas skaistumam. Turklāt kolagēns labi piesaista ūdeni, tā padarot sejas ādu dzīvīgāku un jauneklīgāku.

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]