Omega taukskābes

Omega 3 un omega 6 nepiesātinātās taukskābes un pareizs līdzsvars cilvēka organismā ir sevišķi būtisks mūsu veselībai un labsajūtai, turklāt pievienotas ādas kopšanas produktiem, šīs taukskābes iedarbīgi gādā par ādas veselību un skaistumu. Tādēļ STENDERS ķermeņa jogurtu sastāvu esam papildinājuši ar īpašu izejvielu kompleksu – augu eļļu maisījumu, kuras sastāvā vērtīgākā ir izejvielām tik bagātā savvaļas lina sēklu eļļa.

Savvaļas lins jeb sējas idra (lat. – Camelina Sativa) ir viens no senākajiem eļļas augiem, ko pazīst Eiropas ziemeļu reģionos. Uzskata, ka šeit kā kultūraugs savvaļas lins audzēts jau senākajā Dzelzs laikmetā, bet vēlāk izplatījies sējas linu tīrumos un ilgi uzskatīts par nezāli. Tomēr augs spējis pielāgoties dažādiem augšanas apstākļiem, arī skarbajam ziemeļu klimatam un izplatījies pļavās un tīrumos, papildinot tik ierasto ziemeļu dabas ainavu arī Latvijā.

Savvaļas lins zied dzeltenīgiem un zaļganiem ziediņiem un nobriedina sēklas, kas ir īstena dabas bagātība – tās satur līdz pat 70% nepiesātināto taukskābju. Turklāt no sēklām iegūtā eļļa ir bagāta ar E vitamīnu un citiem šūnu jaunībai tik nepieciešamajiem antioksidantiem.

Tieši pateicoties eļļas apbrīnojami augstajam nepiesātināto omega taukskābju saturam to arvien plašāk izmanto kosmētikā un ādas kopšanas produktu formulās. Tā iedarbīgi kopj pat sevišķi jutīgu ādu, mīkstinot, aizkavējot novecošanos un uzlabojot ādas tvirtumu. Tieši bagātināta ar vērtīgajām omega taukskābēm, āda ir labāk aizsargāta pret ārējās vides un citu nelabvēlīgu faktoru ietekmes, tā ilgstoši saglabājot savu skaistumu un starojošu, jaunavīgu izskatu.

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]