STENDERS Lojalitātes programmas noteikumi

Publicēts: 10.11.2022.
Spēkā no 10.12.2022.

Noteikumos lietotie jēdzieni

SIA STENDERS – STENDERS Lojalitātes programmas izveidotājs un uzturētājs, reģ. Nr.40003563248, jur. Adrese: Mūkusalas iela 63, Rīga, LV-1004;

Programma – STENDERS Lojalitātes programma, kas dod visiem tās dalībniekiem šādas priekšrocības:

 • ikmēneša īpašie piedāvājumi;
 • -5% atlaide katrai precei neierobežotā daudzumā un neierobežotam preču sortimentam;
 • -15% atlaide dzimšanas dienā.

Programmas vietne – STENDERS Lojalitātes programmas interneta vietne www.stenders-cosmetics.lv, kas ir paredzēta lietošanai Programmas dalībniekiem.

Sistēma –sistēma, kura ir izveidota, lai reģistrētu Programmas dalībniekus, reģistrētu pirkumus, nodrošinātu atlaidi veicot pirkumu.

STENDERS veikali – STENDERS mazumtirdzniecības veikali Latvijā un interneta veikals www.stenders-cosmetics.lv, kurā darbojas STENDERS Lojalitātes programma.

Identifikācijas numurs – dalībnieka unikālais identifikators. Programma atpazīst viena veida identifikatoru – Programmas dalībnieka izvēlēto mobilā tālruņa numuru, kas sastāv no vismaz 8 ciparu zīmēm.

Programmas dalībnieks – STENDERS Lojalitātes programmas dalībnieks, kas ir reģistrējies sistēmā ar savu Identifikācijas numuru.

Dalībnieka konts – dalībnieka profils Programmas vietnē, kurā ielogojoties dalībnieks var redzēt savus veiktos pasūtījumus, savu vēlmju sarakstu, atstātās atsauksmes par produktiem interneta veikalā, kā arī savu reģistrēto informāciju. Programmas dalībnieks atbild par savas kontā reģistrētās informācijas patiesumu.

Pieteikuma anketa –elektroniska veidlapa, ko fiziska persona aizpilda, lai pievienotos Programmai. Aizpildot elektroniskās reģistrācijas formu Programmas vietnē, persona apliecina savu piekrišanu kļūt par Programmas dalībnieku.

Reģistrācijas apstiprinājuma e-pasts – uz Programmas dalībnieka reģistrācijas anketā minēto e-pastu nosūtīts sistēmas e-pasta paziņojums, kas lūdz apstiprināt Programmas dalībnieka reģistrāciju. Reģistrācijas apstiprinājuma e-pasts uz programmas dalībnieka norādīto e-pasta adresi tiek izsūtīts uzreiz pēc reģistrācijas Sistēmā. Programmas dalībnieks ir pilnībā reģistrēts Sistēmā un var saņemt Programmas priekšrocības tikai pēc tam, kad tas ir apstiprinājis reģistrācijas apstiprinājuma e-pastā ietverto saiti.

Pastāvīga atlaide – atlaide, kas Programmas dalībniekam tiek piešķirta katram produktam 5 (pieci) % apmērā neierobežotā daudzumā. Ja produkta cena ir EUR 10,90, tad Programmas dalībnieks to iegādājas par EUR 10,36. Ja precei jau ir piemērota atlaide, kas nav attiecināma uz Programmu un ir pieejama visiem pircējiem, tad Pastāvīgā atlaide netiek summēta šiem produktiem. Pastāvīgā atlaide nedarbojās dāvanu karšu iegādei.

Dzimšanas dienas atlaideProgrammas dalībniekam tiek izsūtīts apsveikuma e-pasts ar unikālu kodu, kuru viņš var izmantot vienu reizi mēneša garumā, nosaucot saņemto kodu STENDERS veikala pārdevējai vai ierakstot to interneta veikalā www.stenders-cosmetics.lv, veicot pasūtījumu, tādējādi saņemot 15% atlaidi pirkumam. Atlaides nesummējas. Unikālo kodu nav atļauts nodot citai personai.

Noteikumi – nosaka Programmas darbības noteikumus un kārtību, kas ir saistoša Programmas dalībniekiem. Noteikumos neatrunātie jēdzieni tiek skaidroti saskaņā ar attiecīgo Latvijas Republikas normatīvo aktu regulējumu.

 

Vispārīgie noteikumi

Programma un turpmāk norādītie noteikumi stājas spēkā 2016. gada 1.oktobrī STENDERS veikalos. Noteikumi atjaunoti 2022. gada 10. novembrī.

SIA STENDERS patur tiesības mainīt Programmas noteikumus par to informējot Programmas dalībniekus 1(vienu) mēnesi iepriekš vai atcelt Programmu paziņojot 1 (vienu) mēnesi iepriekš, nosūtot e-pastu uz Programmas dalībnieka norādīto e-pasta adresi un publicējot izmaiņas Programmas vietnē. Ja Programmas dalībnieks nepiekrīt grozītajiem Programmas noteikumiem, par to jāpaziņo mēneša laikā nosūtot paziņojumu par atteikšanos no dalības uz e-pastu shop@stenders.lv, minot savu vārdu, uzvārdu, Identifikācijas numuru un e-pasta adresi, ar kuru dalībnieks ir reģistrējies Programmā.

 

Programmas dalībnieka reģistrēšana un darbības noteikumi

Par Programmas dalībnieku var kļūt fiziska persona, kura ir pilnībā un pienācīgi aizpildījusi Pieteikuma anketu STENDERS mājas lapā un apstiprinājusi reģistrācijas e-pastu, ko Sistēma nosūtījusi uz Pieteikuma anketā norādīto Programmas dalībnieka e-pasta adresi.

Par pieteikšanos un dalību Programmā netiek piemērota maksa.

Reģistrējoties STENDERS veikalā, Programmas dalībniekam ir pienākums sevi identificēt ar aktīvu mobilo sakaru pieslēguma numuru, kas sastāv no vismaz 8 ciparu zīmju kombinācijas.

Pēc reģistrēšanas Sistēmā Programmas dalībniekam uz reģistrēto e-pasta adresi tiek nosūtīts reģistrācijas apstiprinājuma e-pasts, kuru apstiprinot Programmas dalībnieks var sākt izmantot visas programmas priekšrocības. Ja Pieteikuma anketa ir aizpildīta nepilnīgi vai reģistrācijas apstiprinājuma e-pasts nav apstiprināts, SIA STENDERS patur tiesības bloķēt dalībnieku Aizpildīta pieteikuma sadaļa tiek reģistrēta uzreiz un uz programmas dalībnieka e-pastu uzreiz tiek nosūtīts reģistrācijas apstiprinājuma e-pasts. Tiklīdz dalībnieks ir reģistrēts sistēmā un apstiprinājis reģistrācijas apstiprinājuma e-pastu, programmas vietnē iespējams sekot līdzi sava konta stāvoklim, kā arī izmantot citas īpašās priekšrocības.

Uz vienas personas vārda var tikt reģistrēts 1 (viens) dalībnieks, un Programmā var piedalīties tikai tā persona, kas aizpildījusi Pieteikuma anketu un piekritusi Programmas noteikumiem.

Dalībai Programmā var pieteikties tikai fizikas personas. Pārkāpumu gadījumā SIA STENDERS patur tiesības uz laiku slēgt Dalībnieka kontu līdz situācijas noskaidrošanai.

SIA STENDERS patur tiesības uz laiku bloķēt vai slēgt esoša Programmas Dalībnieka kontu, ja ir konstatētas negodprātīgas darbības, kā arī nereģistrēt jaunu Programmas dalībnieku, ja noskaidroti fakti par konkrētās personas iepriekšājām negodpātīgām darbībām šīs Programmas ietvaros.

 

Pastāvīgās atlaides izmantošana un norēķināšanās kārtība programmas ietvaros

Programmas dalībnieks, veicot pirkumus STENDERS veikalos, pirms norēķināšanās nosauc vai uzrāda savu Identifikācijas numuru un saņem Pastāvīgo atlaidi, kas ir 5% no katra produkta cenas.
Dzimšanas dienas atlaide 15% apmērā tiek piemērota pirkumam, kura summu sastāda pilnas cenas produkti. Pastāvīgā atlaide un dzimšanas dienas atlaide nesummējas.

 

Mobilā tālruņa numura maiņa

Programmas dalībnieka mobilā tālruņa numura, kuru viņš ir reģistrējis kā Identifikācijas numuru, maiņas gadījumā Programmas dalībnieka pienākums ir nekavējoties par to paziņot SIA STENDERS (nosūtot paziņojumu uz e-pasta adresi shop@stenders.lv).
Programmas dalībniekam ziņojumā jānorāda aktīvs mobilā tālruņa pieslēguma numurs, kas sastāv no vismaz 8 ciparu kombinācijas un tiks piesaistīts Dalībnieka kontam, lai turpmāk kalpotu par Identifikācijas numuru.

 

Programmas priekšrocības un īpašie piedāvājumi

Dalība Programmā tās dalībniekam nodrošina šādas priekšrocības:

 • īpaši piedāvājumi katru mēnesi;
 • pastāvīgās atlaides izmantošana katru reizi iepērkoties STENDERS
 • dzimšanas dienas atlaides kods, ko var izmantot mēneša laikā;

Programmas dalībnieks var izmantot citas Programmas priekšrocības, par kurām SIA STENDERS informē STENDERS veikalos. Atlaides un citas akcijas, kas vienlaicīgi ar programmu notiek STENDERS veikalā, nesummējas.

 

Nobeiguma noteikumi

Programmas dalībniekam ir pienākums godprātīgi izmantot tam piešķirtās priekšrocības, nenodot Programmas dalībnieka identificēšanās un Dalībnieka konta piekļuves datus trešām personām. SIA STENDERS nenes atbildību par zaudējumiem, kas radušies trešās personas ļaunprātīgu darbību rezultātā.

Personas datu izmaiņu gadījumā Programmas dalībnieks var patstāvīgi nomainīt personas datus Programmas vietnē, autorizējoties savā Dalībnieka kontā.
Dalība Programmā var tikt pārtraukta pēc Programmas dalībnieka un/ vai SIA STENDERS iniciatīvas.
Pēc dalības pārtraukšanas klientu vairs nav iespējams identificēt Sistēmā.

Personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016.gada 27.aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgo datu aizsardzības regulu) un mūsu Privātuma politiku.

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]