NORDIC BATH DELIGHTS
Mūsu saknes ir vītas Ziemeļvalstu dabā, kurā ziemeļnieki smeļ spēku un zināšanas, atrod laiku sev, ļaujot pasaules steigai aizplūst garām. Šo ziemeļniecisko skatu uz dzīvi STENDERS ienes vannas istabās visā pasaulē jau kopš 2001. gada.

STENDERS SAKNES

Nesam Eiropas kultūras vēsturei nozīmīga vīra vārdu – Gothards Frīdrihs Stenders bija aizrautīgs izgudrotājs, kurš sarakstīja „Augstās gudrības grāmatu no pasaule un dabas”. Viņš mūs iedvesmo turpināt tiekties pēc zināšanām, izcilības un radošuma, vienlaikus turot dabu augstākajā godā.

Jau no pašiem pirmsākumiem mūsu zīmola kodols ir bijis radīt augstas kvalitātes un efektivitātes produktus, ko iedvesmojusi Ziemeļu daba. Tāpēc mums ļoti svarīgi ir ne tikai radīt, bet arī izstāstīt stāstu, savienojot vannas rituālus ar mūsu izcelsmi un tām dabas vērtībām un izejvielām, kas atrodamas mums apkārt.

VANNAS RITUĀLU EKSPERTI

Mēs uzskatām, ka vannas rituāls nav tikai stāsts par produktu – tas apvieno arī aromātus, kas noskaņo, ūdens temperatūru, kas papildina, un aksesuārus, kas iedvesmo. Mēs pavadām daudz laika pētot, lai ar Tevi satiktos vannas istabā, kur vari izbaudīt laiku sev, piedzīvojot prieka un labsajūtas piepildītus rituālus gan ķermenim, gan garam.

LAIKS SEV

Tas ir brīdis, kurā 100% esi ar sevi, darot to, kas ļauj Tev uzlādēt savas iekšējās baterijas un liek justies vislabāk. Mums laiks sev sākas vannas istabā. Varbūt tas ir agrs rīts, kad steidzīgu mazgāšanos pārvērt uzmundrinošā rituālā, bet varbūt dienas beigas, kad ienirsti putu piepildītā vannā, lai atgūtu mieru, pabūtu ar sevi un savām domām.

KVALITĀTE

Apvienojot dabu un zinātni, radām augstas kvalitātes un efektivitātes produktus pilnam mazgāšanās ciklam. Tu sajutīsi kvalitāti mūsu produktu unikālajās tekstūrās, formā, aromātā un krāsā. Tu to ieraudzīsi smalkajās detaļās, mūsu ilgtspējas stratēģijā un funkcionalitātē, kas ir mūsu produktu kvalitātes stūrakmens.

DABISKAS IZCELSMES SASTĀVDAĻAS

Mūsu senči zināja, ka mazgāšanās rituāli ne tikai attīra ķermeni, bet arī dvēseli. Paaudžu paaudzēs iegūtā pieredze zālīšu un ogu vākšanā mums ir pavērusi pieeju dabas noslēpumiem. STENDERS zina, kā šīs dabas veltes likt lietā, lai, izmantojot dabiskas izcelsmes sastāvdaļas, radītu kvalitatīvus un ilgtspējīgus produktus.

Mēs pievēršam lielu uzmanību detaļām, tāpēc ziepes un vannas bumbas joprojām tiek veidotas rokām, smalki un rūpīgi kā īpašākais mākslas darbs. Mēs sekojam līdzi pasaules tendencēm un meklējam veidus, kā uzlabot iepakojumu un sastāvdaļas, lai darbotos vēl draudzīgāk attiecībā pret vidi.

Priecājamies, ka mūsu dizaineru darbu atzinīgi novērtējuši arī nozares speciālisti pasaulē. Ziepju plastilīns ieguvis prestižo RedDot 2021 International Product Design Award, bet STENDERS dušas putas NAPA Baltic iepakojuma dizaina balvu.

 

ILGTSPĒJA

Mēs iestājamies par ilgstošu un pozitīvu pārmaiņu radīšanu pasaulē. Izstrādājot produktus, galvenā uzmanība tiek pievērsta gan funkcionalitātei un augstai kvalitātei, gan cieņai pret dabu, resursu patēriņam un ražošanas procesu pielāgošanai atbilstoši aprites ekonomikas pamatprincipiem.

Uzzini, kā!

KOMANDA

Mūsu komanda ir mūsu lepnums. STENDERS apvieno vairāk nekā 180 profesionāļu – no ķīmijas, bioloģijas, produktu izstrādes, mārketinga, dizaina, ražošanas klientu apkalpošanas un citām nozarēm. Ikviens produkts un ideja ir radīts mūsu kreatīvajā centrā un nes sevī lieliskas komandas garu. Modernizējot ražotni, izvērtējam procesus, kuros mūsu meistaru roku darbs vienmēr būs visaugstākajā vērtē. Mūs visus iedvesmo daba un vēlme paskatīties aiz horizonta, lai ļautu Tev pieredzēt ko pavisam īpašu.

KUR MŪS ATRAST

Ziemeļvalstu dabas spēku caur mūsu produktiem atradīsi katrā vannas istabā, kurā tiek novērtēts prieks, kvalitāte un funkcionalitāte, kuru iemieso vairāk nekā 450 produkti, kas ražoti no dabiskas izcelsmes sastāvdaļām un iegādājami vairāk nekā 300 STENDERS veikalos visā pasaulē.

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]