Par STENDERS

Mēs, STENDERS komanda, uz dzīvi raugāmies no ziemeļnieku skatpunkta un ar prieku ļaujam pasaules steigai plūst mums garām. Ziemeļeiropā prot novērtēt laiku vienatnē ar sevi – šajā ziņā esam īsti eksperti. Mūsu gudrie senči ticēja, ka mazgāšanās rituāli ne vien attīra miesu, bet arī spirdzina dvēseli.

Pieredze zāļu un ogu vākšanā paaudžu paaudzēs mums atver durvis uz dabas noslēpumiem. Tāpēc STENDERS lieliski zina, kā dabas spēku likt lietā mūsu košajos un smaržīgajos produktos.

Izbaudi un padari neatkārtojamu jebkuru laiku, kas veltīts sev - vai tā būtu nesteidzīga, karsta vanna, vai ātra duša steidzīgajā ikdienā.

STENDERS deklarē –  ir laiks savam laikam!

STENDERS  SAKNES

Mūsu saknes ir vītas no ziemeļu dabas spēka un ziemeļnieku rakstura, un tās tiek godinātas arī mūsu nosaukumā. STENDERS nes Latvijas kultūras vēsturei ļoti būtiska vīra vārdu – Gothards Frīdrihs STENDERS bija aizrautīgs izgudrotājs un vērīgs valodnieks, īstens apgaismības laikmeta gara iemiesojums. Tieši viņš sastādīja pirmās latviešu valodas vārdnīcas un sarakstīja pirmo populārzinātnisko grāmatu par dabu un zinātnēm latviešu valodā tālajā 1774. gadā.

Senās zinības savijot kopā ar mūsu laikmeta jaunākajām tehnoloģijām, mēs arī 21. gadsimtā nesam tālāk viņa vārdu un attieksmi pret dzīvi. STENDERS mūs iedvesmo nemitīgi tiekties pēc zināšanām, izcilības un radošās dzirksts, arvien augstā godā turot dabu – tas ir mūsu produktu un mūsu filosofijas pamatu pamats. Jau kopš paša pirmā STENDERS veikala atvēršanas 2001. gadā Rīgā STENDERS ir mūsu ceļazvaigzne.

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]