Kā mēs apstrādājam Tavus personas datus?

SIA “Stenders” ar jūsu piekrišanu apstrādās jūsu personas datus, lai nosūtītu jums uz e-pastu vai tālruni (sms veidā) informāciju par jauniem SIA “Stenders” produktiem, pakalpojumiem, piedāvājumiem, pasākumiem un citām uzņēmuma aktualitātēm.
Jūsu personas dati tiks apstrādāti uz piekrišanas pamata, un jūsu personas datu iesniegšana ir brīvprātīga. Ja jūs tos nesniegsiet, mēs ar jums nesazināsimies, kā norādīts iepriekš. Tiesiskais pamats personas datu apstrādei ir Informācijas sabiedrības pakalpojumu likuma 9.panta pirmā daļa (jūsu piekrišana).

Savu piekrišanu personas datu apstrādei jūs varat atsaukt jebkurā laikā, taču tas neietekmēs personas datu apstrādes, kas veikta pirms šāda piekrišanas atsaukuma, likumību. Jūsu personas dati tiks uzglabāti līdz brīdim, kad atsauksiet savu piekrišanu. Ja atsauksiet savu piekrišanu, mēs turpmāk vairs nesazināsimies ar jums nolūkā informēt par jauniem SIA “Stenders” produktiem, pakalpojumiem, piedāvājumiem, pasākumiem un citām uzņēmuma aktualitātēm. Administratīvā procesa vai tiesvedības gadījumā mēs glabāsim jūsu personas datus līdz šāda procesa vai tiesvedības beigām.

Jūsu personas dati var tikt nodoti personām, kas sniedz pakalpojumus SIA “Stenders”, piemēram, informāciju tehnoloģiju pakalpojumu sniedzējiem.

SIA “Stenders”, reģistrācijas numurs 40003563248, juridiskā adrese Mūkusalas iela 63, Rīga, LV-1004, Latvija, ir datu pārzinis un atbild par jūsu personas datu apstrādi. Ja vēlaties piekļūt saviem personas datiem, labot, dzēst tos vai ierobežot to apstrādi, iebilst pret to apstrādi, izmantot tiesības uz personas datu pārnesamību, vai arī jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz info@stenders.lv. Ja uzskatāt, ka mūsu rīcība ar jūsu personas datiem nav atbilstoša tiesību aktu prasībām, jums ir tiesības iesniegt sūdzību datu aizsardzības uzraudzības iestādē.

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]