STENDERS Kvalitātes politika

STENDERS zīmols ir veidots, balstoties uz 3 vērtībām: Ziemeļnieku mentalitāte, Dzīvesprieks un Kvalitāte. Mēs tiecamies uzturēt visas STENDERS vērtības neatkarīgi no tā, kurā pasaules vietā atrodies. Mūsu vīzija ir ieviest ziemeļnieku mentalitāti katrā pasaules vannasistabā, iegūstot atpazīstamību un mūsu piegādātāju un klientu uzticību. AUGSTA KVALITĀTE ir STENDERS uzņēmuma kultūras centrā līdz ar AUGSTU EFEKTIVITĀTI un AUGSTU AKTUALITĀTI. Tādēļ produktu un pakalpojumu kvalitāte un drošums mums vienmēr ir pirmajā vietā.

Augsta produktu kvalitāte ir STENDERS uzņēmuma kultūras kodols. Visi uzņēmuma darbinieki ir apmācīti atpazīt, nodrošināt un uzlabot produktu un procesu kvalitāti, izprotot to atbildību un ietekmi uz gala produktu.

Visi ar kvalitāti saistīti jautājumi regulāri tiek komunicēti gan ar darbiniekiem, gan citām iesaistītajām pusēm, tādējādi veicinot atgriezeniskās saites veidošanu un dažādu uzlabojumu ierosināšanu. STENDERS vadības komanda rūpējas par saprotamas uzņēmuma kultūras izveidi un veselīgas vides uzturēšanu, ieviešot un atspoguļojot visas uzņēmuma vērtības uzņēmuma procesos un lēmumos.

Mēs tiecamies būt caurredzami savās darbībās un lēmumos, tādēļ izvēlamies uzticamus un stabilus piegādātājus, kas atbalsta atvērtu sadarbību. STENDERS ir ieviesis ISO 9001 un ISO 22716 standartus ar mērķi veidot un uzturēt efektīvu kvalitātes vadības sistēmu.

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]