Ceriņš veiksmei, bet Lapiņa – džungļos… Nu gan, dullais pavasaris!

2021-05-19

Ak, krāšņais maijs, kā tu mums patīc! Tu esi īsts nemiera gars, kaitinādams visus ar savām straujajām “garastāvokļa” maiņām – te tu liec mums skapī meklēt biezo ziemas jaku, te jau atkal vilini sauļoties pludmalē. Bet tas viss ir nieks, mēs esam sajūsmā par maija spilgtajām krāsām un piesātinātajiem aromātiem, dabai plaukstot un zeļot.

Vai arī tava mīļākā krāsa ir nupat izplaukušu lapu zaļums?
Un vai arī tu neviļus pasmaidi, kad pavasara vējš pilsētā ienes reibinošo ceriņu smaržu?

Ja tā, tad tu būsi sajūsmā par abiem mūsu pavasara jaunumiem – putojošajām vannas bumbām:

 • Laimīgais Tu (ko mēs mīļi dēvējam par Ceriņu).
 • Džungļu gars (ko mums pašiem labpatīk saukt par Lapiņu).

Iepazīsimies tuvāk!

“Laimīgais Tu” jeb Ceriņš

Lūk, pirmais pavasara jaunums: putojošā vannas bumba, kuru esam iedēvējuši par Ceriņu, jo tā reibina ar pavasarīgu un izteikti pozitīvu ceriņu aromātu. Bumbas oficiālais nosaukums ir “Laimīgais Tu” – veltījums maģiskajam ticējumam, ka, atrodot ceriņu ziedu ar piecām vai vairāk ziedlapiņām, tas nes veiksmi un piepilda tavas vēlēšanās. Kāda ir tava kvēlākā šī pavasara vēlēšanās? Vai uzminējām pareizi, ka tā saistīta ar došanos ceļojumā?

Reibinošais ceriņu aromāts pavasara sajūtai tavā vannā: izbaudi laiku, kas ir veltīts tikai sev, atklājot, kādu pārsteigumu slēpj trauslā zieda sirds. Rokām darinātā putojošā vannas bumba ir bagātināta ar alvejas sulu, ceriņu ziedu un lapu ekstraktiem, kas mitrina, attīra un atsvaidzina ādu, piešķirot tai samtainu maiguma sajūtu.

Nedaudz vairāk par galveno sastāvdaļu – ceriņiem: šis krāšņumaugs ik pavasari rotā ielas, parkus un piemājas dārzus ar spilgtām krāsām un pasakainu aromātu. Ceriņam piemīt antimikrobas īpašības, kas to aizsargā no nelabvēlīgām baktērijām un palīdz izdzīvot teju jebkuros apstākļos. Ceriņi palīdz mazināt tūsku un nomierināt ādu. To ekstrakts iemieso auga vērtīgās antibakteriālas īpašības un, pievienots kosmētikas līdzekļos, palīdz dziedēt iekaisumu, attīrīt un mīkstināt ādu, padarot to gludu un elastīgu. Atsvaidzinošās un savelkošās īpašības ļauj ceriņu ekstraktam kalpot arī kā labam sejas tonikam, kas veicina ādas tvirtumu un stingrību.

“Džungļu gars” jeb Lapiņa

Te arī otrs pavasara jaunums: iepazīsties ar putojošo vannas bumbu, kura mūsu vidū iemantojusi Lapiņas vārdu – nepārprotami savas formas dēļ. Oficiālajās aprindās Lapiņu mēs saucam par “Džungļu garu”, jo tās piemīlīgā fasāde slēpj patiesi mežonīgu un enerģisku sirdi. Turklāt – neļauj oficiālajam nosaukumam sevi maldināt! Lapiņa uzskata, ka džungļi nav tikai silto zemju parādība – arī tepat pie mums, ziemeļos, daba mēdz lutināt ar meža biezokņiem.

Mežonīgās dabas enerģija tavam vannas rituālam: rokām darinātā, putojošā vannas bumba ir bagātināta ar alvejas sulu un Islandes ķērpju ekstraktu, kas rūpējas par ādas mitrināšanu un piešķir tai samtainu maiguma sajūtu. Sajūti, kā svaigais aromāts uzlādē tevi ar enerģiju, ļaujot izbaudīt laiku sev.

Nedaudz vairāk par galveno sastāvdaļu – Islandes ķērpis: jau gadsimtiem ilgi Islandes ķērpi pazīst kā vienu no spēcīgākajiem dabas antibiotiķiem, ko nodrošina usnīnskābe, kas spēj iznīcināt baktērijas. Islandes ķērpis ir vērtīgs ārstniecības un uzturā lietojams augs, tāpēc nav brīnums, ka tā ekstrakts ir augstu vērtēts dabas preparāts un sastāvdaļa arī kosmētikas produktos. Tam piemīt ādu savelkoša, mitrinoša un spēcīgi izteikta antimikroba iedarbība. Islandes ķērpis attīra, mitrina un aizsargā ādu, sniedz nomierinošu sajūtu, kā arī darbojas kā pretnovecošanās līdzeklis, kas palīdz uzlabot ādas elastību un padara to tvirtāku.

Uz drīzu redzēšanos,
Ceriņš & Lapiņa

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]