Dušas kubiņi Tavā ceļa somā!

2019-07-01

Vai jau paspēji iepazīties ar STENDERS jaunumu - dušas kubiņiem? Tie ir nelieli, košās krāsās un aromātos rotāti brīnumi! Brīnumi, kuriem īpaša vieta atrodama ne tikai mūsu vannasistabā, bet arī vasaras ceļojuma somā. Tā, piemēram, ja Tavs nākamais galamērķis ir :

FESTIVĀLS /

Ir festivāla otrās dienas rīts, aiz muguras īsa nakts teltī, bet priekšā vēl vesela diena mūzikas un jautrības! Kaut kur tam visam pa vidu - laiks sajusties kā spēka pilnam cilvēkam jeb laiks dušai! Dušas kubiņš “Uzelpo!” ar atsvaidzinošo rozmarīna, priežu un kadiķa ēterisko eļļu būs labākā izvēle tik ļoti kārotajam enerģijas pieplūdumam!

/ Starp citu. Aizvadītajā gadā šeit, STENDERS blogā, rakstījām par klusajiem palīgiem festivāla baudīšanai. Toreiz dušas kubiņu vēl nebija radīti, bet, ja būtu - tie noteikti ierindotos Beātes izveidotajā sarakstā.

NOMETNE /

Vai Tavā vasaras aktivitāšu plānā ir apmeklēt kādu radošo, atpūtas vai sporta nometni? Ja atbilde ir pārliecinošs „Jā!”, mūsu kubiņi būs labs sabiedrotais. Kāpēc? Pirmkārt, tie neaizņems daudz vietas. Otrkārt, ar tiem ir viegli dalīties - viens Tev, otrs jauniegūtajam draugam! Citrusīgais dušas kubiņš “Celies spārnos!” Tevi uzmundrinās un sagatavos visiem dienā paredzētajiem uzdevumiem. No rīta līdz vēlam vakaram.

CEĻOJUMS UZ ĀRZEMĒM /

Aizmirsti par lidmašīnās atļauto šķidrumu pārvadāšanas noteikumiem. Ja ceļojums nav garāks par vienu nedēļu, Tev pietiks ar vienu līdzi paņemto kubiņu. to pavisam vienkārši var sadalīt divās vai četrās daļās un izmantot ilgākā laika periodā. Dušas kubiņš “Atlaid stresu!” ar maigās lavandas un eikalipta aromātu palīdzēs Tev relaksēties, justies komfortā un apjaust tuvojošos piedzīvojuma garu!

BALLĪTE /

Neviena vasara nav iedomājama bez dārza ballītēm draugu, ģimenes vai kolēģu lokā. Pat, ja plāno neuzkavēties ilgi un neplāno pārnakšņot ballītes vietā, paķer līdzi vienu vai vairākus kubiņus! Tā ir neierasta un oriģināla dāvana! Īsts pārsteigums! Daudzi, iespējams, nemaz nenojautīs, kāds brīnums paslēpies aiz nelielā izmēra un košā papīrīša. Mūsu dušas kubiņš “Priekā!” komentārus neprasa! Lai jestra ballēšanās! Priekā!

« Atgriezties
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]