Ielaid 70-tos savā vannas istabā!

2022-04-04

Pavasaris ar savām krāsu pārejām, smaržām, ziedēšanu un sauli, iespējams, ir viens no gaidītākajiem gadalaikiem, kas atver acis brīnumiem. Šķiet, ka kāda nozīmīga brīnuma gaidās šobrīd ir visa pasaule. Tāpēc vairāk kā jebkad ir jārūpējas gan par citiem, gan sevi.

Atvēlot laiku sev, apstādinot domas un skriešanu, apkārtējo atbalstīšanā pieslēgsies pavisam cita elpa. Silta vanna, spirdzinoši aromāti, putas un krāsas būs īstā kombinācija, lai uz brīdi aizmirstos…

Šosezon modē ir spilgtie un drosmīgie 70-tie gadi. Caur jauno pavasara vasaras kolekciju aktuālās krāsas aicinām ielaist arī savā vannas istabā.

Kāpēc tieši 70-tie?

Kas ir pirmais, ko iztēlojies, domājot par 70-tajiem? Košas krāsas, dzīvesprieks, varbūt brīvība un rotaļīgums? Vēlme dzīvot mierā, saticībā un mūžīgā mīlestībā? Pēc šāda pavasara šobrīd ilgojamies vairāk kā jebkad!

Atstāj aiz durvīm visu lieko, ienirsti krāsās un baudi laiku sev jeb #metime kā košu piedzīvojumu. Pasaule pagaidīs. Eksperimentē, izsmaržo, sajūti, ieklausies savā ķermenī – tas ir tikpat radošs un ideju pilns kā Tu.

Ļauj sev aizmirsties krāsās un smaržās!

Mūsu šī gada pavasara un vasaras sezonas vannas bumbas sevī slēpj kādu negaidītu krāsu un smaržu pavērsienu. Tās priecēs ne tikai acis, bet arī visas citas maņas – baudi krāsas, aromātu un to, kā ķermeni apņem smaržīgi burbuļojoša noskaņa.

Katrai no jaunajām vannas bumbām ir savs stāsts un sajūta, un tās rada brīvu un nepiespiestu 70-to gadu atmosfēru. Atvēli #laikssev, atbrīvo prātu un ķermeni, ļauj sev aizmirsties krāsās un smaržās!

Putojošā vannas bumba Mistērija

Bagātināta ar vērtīgo kliņģerīšu ekstraktu, tā rūpējas par ādu un apņem ar saldu ziedu aromātu. Uzdod savu jautājumu, vannojoties ar putojošu vannas bumbu! Bumba kā augstākās klases zīlniece spēs atbildēt, izšķīstot krāsā. Viss, kas Tev jādara – jāizdomā jautājums un jāiedomājas kādā krāsā būs jā un nē. Zila vai sarkana – kura patiesība būs Tavējā?

Putojošā vannas bumba Varavīksnes virpulis

Putojošā vannas bumba rūpējas par ādu un apņem Tevi ar sulīgu ābolu un rabarberu aromātu. Ļauj prātam atslābt un iegrimsti teju neprātīgā 70-to gadu krāsu terapijā, ko Tev sniegs izteiksmīgie varavīksnes krāsu kubiņi. Laiks sev, un kripatiņai prieka ar, jo no prieka nav jāatsakās pavisam, to šobrīd jāiemanās iekapsulēt.

Putojošā vannas bumba Mohito burbuļi

Kāda ir atspirdzinoša bezgrēka recepte tavam vannas rituālam? Viena silta vanna, pēc iespējas vairāk miera, bet par pārējām kokteiļa sastāvdaļām un ādas komfortu parūpēsies Mohito putojošā vannas bumba – sulīgs laims, svaiga piparmētra, un gatavs! Rituāla laikā pievērs uzmanību aromātam, kas mainās – sākumā sajutīsi dzīvespriecīgo laimu, kuru nomainīs izteiksmīgs ņiprās piparmētras aromāts. Starojoša āda un uzmundrināts gars!

Mieru un mīlestību vēlot,

Tavs STENDERS

« Atgriezties
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]