Iepazīsties – želejziepes!

2019-04-04

Martā plaukst pirmās sniegpulkstenītes, no cepurēm, mašīnām un palodzēm tiek notrauktas pēdējās sniega pārslas un… klajā nāk kāds pavisam jauns, nenoliedzami dzīvespriecīgs un oriģināls STENDERS produkts - želejziepes!

Kas tad īsti ir šīs želejziepes? Tā ir pavisam jauna un neparasta mazgāšanās pieredze, kura sākas jau pirmajās iepazīšanas sekundēs. Tas ir dzīvespriecīgs un jautrs mazgāšanās līdzeklis garastāvokļa uzlabošanai. Tās paredzētas ne tikai jautrībai, bet arī ādas lutināšanai. To sastāvā ir augu glicerīns un alveja. Abām šīm sastāvdaļām piemīt ādas sausumu mazinošas īpašības. Neatņemams papildinājums ir arī želejziepēs esošie vitamīni - C, E, B6 un citi.

Četri dažādi aromāti, četras atmiņā paliekošas pieredzes! Ābolu - rabarberu “Noķer, ja vari”, zemeņu - aveņu “Saldais grēks”, meža ogu “Kustīg lustīgs” un meloņu- papaijas “Vai man’ dieniņ’”.

“Vai man dieniņ” jeb papaijas un meloņu dušas želejziepes bagātinātas ar meloņu, papaiju, apelsīnu, burkānu, ananasu, persiku, kivi, laima, vīģes un mango sulām. To sastāvā ir īpaši daudz vērtīgo vitamīnu. Uz augu glicerīna bāzes radītās želejziepes papildinātas eksotisku augļu ( banāna, kaktusa, līčijas ) ekstraktiem un palīdzēs Tev uzturēt augstu enerģijas līmeni.

IETEIKUMS / Želejziepes var sadalīt mazākos gabaliņos un lietot tik, cik katrā reizē nepieciešams, pārējo atstājot ūdensizturīgajā iepakojumā.

“Noķer, ja vari” jeb ābolu un rabarberu dušas želejziepes bagātinātas ar ābolu sulas, rabarberu, kivi, zaļo kafijas pupiņu, avokado, melisas lapu, fizāļa, zaļās tējas un atsvaidzinošās piparmērtas ekstraktiem. Šīs, augu glicerīna bāzes radītās želejziepes, ļaus vienā elpas vilcienā satikties vissvaigākajiem aromātiem!

“Kustīg’ lustīgs” jeb meža ogu dušas želejziepes bagātinātas ar visām meža bagātībām - kazeņu, zemeņu, aveņu, plūškoka un melleņu sulām, kā arī vīnogu un upeņu ekstraktiem. Uz augu glicerīna bāzes veidotās želejziepes būs lielisks sākums sulīgai un svaigai dienai!

IETEIKUMS / Pirms lietošanas dušas želejziepes var ievietot ledusskapī. Tādā veidā iegūsi īpaši atspirdzinošu mazgāšanās pieredzi.

“Saldais grēks” jeb zemeņu un aveņu dušas želejziepes papildinātas ar kazeņu, plūškoka un melleņu sulām kā arī vīnogu, upeņu un jogurta ekstraktiem. Vitamīns pie vitamīna! Sastāvā esošais jūras aļģu ekstrakts palīdzēs želejziepēm viegli slīdēt pa ādu, bet alveja – pabaros sausu ādu.

« Atgriezties
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]