Īpašas vietas Rīgā mūsu darbinieku acīm

2022-09-16

 

Sadarbībā ar ikonisko zīmolu Riga Original® esam radījuši produktu sēriju ar Rīgai raksturīgo liepziedu smaržu. Vai Tev jau izdevies izmēģināt un sajust to arī uz savas ādas un vannas istabā?

Riga Original® ir pilsētvidē radies zīmols, kura mērķis ir apliecināt cieņu pilsētai, kurā dzīvojam, strādājam, atpūšamies un saucam par savām mājām. Tāpēc mums bija interesanti noskaidrot tās vietas, kuras par īpašām saucam mēs paši, STENDERS darbinieki.

STENDERS RAŽOTNE MŪKUSALAS IELĀ

Esam lepni, ka savus produktus jau kopš pirmsākumiem ražojam Rīgā. Par mūsu lokācijas vietu sajūsminās ne viens vien sadarbības partneris, novērtējot plašumu, zaļumu un dabas klātbūtni urbānajā vidē kā ko patiesi ekskluzīvu. Un kā nu ne! Pusdienas ēdam dārzā, tepat blakus Daugava un Lucavsalas rosība, bet, lai nokļūtu savā darba vietā, katrs no mums iziet caur liepu alejai.

MEŽAPARKA LIELĀ ESTRĀDE

Vieta, kurā dziesmas skan ar jo īpašu jaudu. Estrāde Mežaparkā uzbūvēta 1955.gadā, bet pavisam nesen, pateicoties arhitektiem Jurim Pogam un Austrim Mailītim, tā ieguvusi Sidraba birzs dziesmu kalna veidolu. Izmet loku gar estrādi arī tad, kad tur nenotiek pasākums, sajutīsi, kā dziesma tur dzīvo arī klusumā.

SPORTA PILS DĀRZI

Ar RĪGA kolekciju vēlējāmies parādīt, ka arī urbānajā vidē vienmēr var atrast kādu gabaliņu dabas. Un šo īpašo gabaliņu radījuši paši rīdzinieki ar mērķi atvērt un nodot pilsētnieku lietošanā līdz tam neizmantoto Sporta pils teritoriju. Nu te zaļo 150 dārzi, ierīkotas ziedu pļavas un notiek dažādi kultūras notikumi.

MISIONES EVAŅĢĒLISKI LUTERISKĀ BAZNĪCA ČIEKURKALNĀ

No ārpuses tā nelīdzinās klasiskai baznīcai, turklāt šķiet, ka savu roku tās tapšanā pielicis pats Gaudi. Šoreiz gan ne Gaudi, bet inženieris Oļģerts Miķelsons, kurš veltījis 30 gadus, lai baznīcu ietērptu skaistās mozaīkās, turklāt katrai no tām ir sava nozīme.

TALLINAS IELAS KVARTĀLS

Vieta, kur vasarā kūsā dzīvība un satiekas visi, kuriem jāsatiekas. Jau vairākus gadus šī ir mājvieta radošām un mākslinieciskām izpausmēm tiem, kurus vieno kopīga ideja par laikmetīgo un ielu mākslu.

NORDEĶU MUIŽAS PARKS

Parks atrodams starp Buļļu, Dagmāras, Lielezera un Dzirciema ielām un izveidots blakus Nordeķu muižai. Tajā atradīsi gan īpašus svešzemju, gan pašmāju kokus un krūmus, skulptūras, kas gan apskatāmas no tālienes, bērnu rotaļu laukumu un kā tad bez dīķa ar pīlēm!

RĪGAS JUMTI

Piekritīsi, ka tajā brīdī, kad iespējams nokļūt uz kāda no Rīgas jumtiem, mūsos katrā pamostas mazs mazītiņš Karlsons. Populārākas vietas šo sajūtu baudīšanai ir Zinātņu akadēmija, “Galleria Riga” jumta terase, viesnīca ”Latvija” un pat mūsu “Gaismas pils” kore, kur gan ekskursija iepriekš ir jāpiesaka.

MANGAĻSALAS MOLS

Noparkojot automašīnu šķietamā dūksnājā, nepieciešami vien pāris soļi, lai skatam pavērtos jūra un iespaidīgais 2240 metrus garais mols, kuru romantiķi izmanto naksnīgām pastaigām, bet drosmīgākie uz šejieni brauc mērīties spēkos ar vētru.

MAGDALĒNAS KVARTĀLS

Tas ieslēpts klusajā centrā starp Antonijas, Emīla Melngaiļa un Strēlnieku ielu. Kvartāls iekļauts UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma sarakstā. Tev patiks, ja novērtē mūsdienīgu elpu ar cieņu pret vēsturiskām vietām un dabu.

RĪGAS ĪPAŠIE KAPI

Izrādās, ka viena no iecienītākajām pastaigu vietām Rīgā ir tieši kapi – Rīgas Lielie kapi teju pašā centrā, kas pavasarī vilināt vilina ar zilsniedzīšu klājumu un kuros atdusas ne viens vien Latvijas dižgars. Protams, arī Rīgas Brāļu kapi ar tēlnieka Kārļa Zāles izstrādāto īpašo sienu ar māti Latviju un mūžīgo uguni. Savukārt Purvciema un Mežciema iedzīvotāji kā pastaigu vietu mīļuprāt izvēlas kādus meža teritorijā izvietotus masu kapus, kur arhitekts Sergejs Rivža 15 gadus kopā ar domubiedru komandu veidojis iespaidīgu memoriālu.

ĀGENSKALNA–MĀRUPES VELOCELIŅŠ

Kustību mīlošajiem Rīgu patīk piedzīvot uz velosipēda. Gleznainais veloceliņš sākas Mārupītes gatvē pie Lapiņu dambja, un, nobraucot līdz Biedriņiem, sajutīsi i Rīgas garšu, i “ārpus pilsētas” piedzīvojumus.

 

Ceram, ka iedvesmojām jaunatklājumiem!

Ar mīlestību pret savu pilsētu, kuru tikai atklāt un atklāt,
Tavs STENDERS

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]