Izsaiņo STENDERS dāvanas - viņai un viņam

2018-12-18

Noteikti jau esi saņēmis gada nozīmīgāko un arī skaļāko jautājumu - ko dāvināt Ziemassvētkos? Ko dāvināt viņam - stiprajam tētim, sportiskajam brālim vai visjaukākajam vectētiņam? Ko dāvināt vienmēr gādīgajai mammai, labākajai draudzenei, māsai vai mīļajai vecmāmiņai? Lai Tavu atbildi uz šiem jautājumiem padarītu pavisam vienkāršu, izvēlējāmies divus populārākos STENDERS dāvanu komplektus. Piemēroti viņam vai viņai.

VIŅAM

Dāvanu komplekts “Dārgajam briedim”. Uzreiz pēc šī komplekta atvēršanas ir skaidrs, kam un kāpēc tas ir paredzēts. Izteikti vīrišķīgu aromātu mākonī, tajā atrodams uzmundrinošs šampūns, skrubja ziepes un arī ziepes ikdienas lietošanai. Vienkārši un bez jautājumiem - viss, kas nepieciešamas ikdienas skaistumkopšanas rituāliem.

VIŅAI

Dāvanu komplekts “Iemirdzies!”. Četri STENDERS produkti, kuri nešaubīgi liks iemirdzēties jebkurai pasaules sievietei. Pēc atvēršanas uzreiz sajūtams spēcīgais, bet patīkami atsvaidzinošais sniegpārsliņas jeb ziepju “Mirdzošā sniegpārsliņa” aromāts. Blakus tai atrodama putojoša vannas bumba, ķermeņa losjons ikdienas lietošanai un kas pavisam īpašs - spirgtā upeņu aromāta dušas želeja “Iemirdzies!” ar nelieliem spīdumiņiem. Ar šo komplektu, kurā apvienoti populārākie STENDERS aromāti un produktu formāti, trāpīsi tieši desmitniekā.

Ja Tava izvēle ir skaidra, bet vēlies piemeklēt vēl kādu mazāku vai lielāku STENDERS produktu komplektu, šeit atradīsi visu pieejamo svētku piedāvājumu. No populārākajām vannas bumbām līdz 24k zelta ķermeņa kopšanas komplektam. Lai priecīgi!

« Atgriezties
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]