Produkti mazuļa ādai draudzīgiem vannas priekiem – kolekcija "Māmiņai un mazulim"

2022-05-12

Mammas, mīļās mazuļu mammas – visa mūsu apbrīna un uzslavas tikai jums! Mēs labi zinām, ka ir vajadzīgs liels spēks, izturība un spēja izdarīt vairākus darbus vienlaikus, lai parūpētos gan par mazajiem ķipariem, gan atcerētos arī par sevi pašu. Iedvesmojoties no jums, esam radījuši kolekciju Māmiņai un mazulim, kurā iekļauti produkti, kas atvieglo ikdienas mazgāšanās rituālu un māmiņu multi-tasking spējas paceļ vēl nebijušos augstumos.

Kolekcijā ietilpst produkti, kas caur vismīļākajiem pieskārieniem saudzīgi parūpējas par vismaigākās ādas un matu kopšanu jau no pirmās dienas šajā pasaulē. Kolekciju apstiprinājuši pediatri, un tās produkti ir bagātināti ar īpaši saudzīgām dabiskām sastāvdaļām, piemēram, kliņģerīti, kas ir viens no efektīvākajiem ārstniecības augiem un saldo mandeļu eļļu, kas saudzīgi rūpējas pat par visjūtīgāko ādu.

Kolekcija ir dermatoloģiski testēta un izstrādāta tā, lai vienlaikus rūpētos gan par māmiņas, gan mazuļa delikāto ādu. Mazulis būs izsmējies uz izspēlējies, bet jūs abi – kārtīgi nomazgājušies, tīri un smaržīgi, gatavi saldam miedziņam līdz pat rītam.

Kas tad ietilpst kolekcijā "Māmiņai un mazulim"?

 

ZIEPES “LĀCĒNS”

Mazgāšanās kļūst par dienas gaidītāko notikumu, ja palīgā nāk jautrās ziepes “Lācēns”. Vannoties, dušoties un likt mazuļiem atplaukt plašā smaidā – tas ir lācēna lielākais prieks! Šo īpaši maigo ziepju formula sastāv no 91% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu, tām ir neitrāls pH līmenis, un tās nesatur sulfātus. Nekā lieka, tikai tīrs prieks, maigs saulespuķu aromāts un mātes dabas iedvesmots pieskāriens.

Kas labs sastāvā: saldo mandeļu eļļa, kas ātri uzsūcas un ir piemērota pat visjutīgākajai ādai, kā arī kliņģerīšu ziedu eļļas ekstrakts, kas rūpējas par ādas veselību.

Kāpēc jums abiem patiks: ziepes lācīša formā rosina iztēli, kas ļauj padarīt mazgāšanos par stāstu un rotaļu laiku.

ĶERMEŅA KRĒMS “MĀMIŅAI UN MAZULIM”

Kad ziepju lācēns savu darbiņu padarījis, jāķeras pie nākamā posma ādas kopšanas rituālā – mitrināšanas. Šeit jums abiem palīgā nāk kolekcijas ķermeņa krēms, kas mitrina un pabaro arī vissausāko un jutīgāko ādu. Viens glāsts mazulim, viens glāsts sev… viens un divi – jūsu abu āda kļuvusi maiga un samtaina.

Kas labs sastāvā: krēma formulā ir 94,2% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu, bagātināta ar saldo mandeļu eļļu, kas ātri uzsūcas un ir piemērota pat visjutīgākajai ādai, kā arī kliņģerīšu ziedu eļļas ekstrakts, kas rūpējas par ādas veselību.

Kāpēc jums abiem patiks: krēms viegli klājas un iesūcas, padara ādu maigāku ar katru pieskārienu un rada svaigu citrusa aromātu.

ŠAMPŪNS “MĀMIŅAI UN MAZULIM”

Visiem zināms, ka jautrākā šampūna īpašība ir… PUTAS. Tāpēc mūsu šampūns, kas piemērots gan māmiņai, gan mazulim, puto uzreiz! Piespiežot dozatoru, no pudelītes ārā mutuļos gatavu putu mākonis. Un tur nu prieka maisam gals vaļā! Nebrīnies, ja redzēsi, ka mazuļa rociņa tā vien stiepjas pēc maigā šampūna – sak’, mazgāsim matiņus atkal!

Kas labs sastāvā: augu eļļas un kliņģerīšu ziedu eļļas ekstrakts, kas mīkstina un baro ādu, padarot to samtainu, maigu un gludu jo gludu.

Kāpēc jums abiem patiks: šampūns veido vieglas putas, kas maigi attīra gan matus, gan ķermeni.

ĶERMEŅA EĻĻA “MĀMIŅAI UN MAZULIM”

Un tajos brīžos, kas mazuļa ādai nepieciešama īpaši saudzīga mitrināšana, veic maigu masāžu ar pasaulē mīļāko pieskārienu. Eļļas formulā 98,3% dabisku sastāvdaļu, kas saudzīgi rūpējas gan par māmiņas, gan mazuļa jūtīgo ādu.

Kas labs sastāvā: saldo mandeļu eļļa, kas ātri uzsūcas un ir piemērota pat visjutīgākajai ādai, kā arī kliņģerīšu ziedu eļļas ekstrakts, kas rūpējas par ādas veselību.

Kāpēc jums abiem patiks: eļļa viegli iesūcas ādā un rada maigu saulespuķu aromātu.

MAIGAM UN MĪĻAM APSKĀVIENAM PĒC VANNOŠANĀS

Lai dušošanos un vannošanos padarītu vēl jautrāku, palīgā nāk jautru un krāsainu zvēru kompānija.

 • Baltais Zaķēns.
 • Zaļais Ezītis.
 • Oranžais Lācēns.

Tie ir īpaši mīksti dvielīši ar kapuci, kas sniedz patīkamu komfortu mazuļa maigajai ādai un mīļus jo mīļus apskāvienus uzreiz pēc mazgāšanās.

Kāpēc jums patiks: auduma sastāvā ir 100% kokvilna, kas nodrošina ātru ūdens absorbēšanu.

Lai katrs kopā pavadītais mirklis kļūtu patiešām neaizmirstams un mīļš!

Tavs STENDERS

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]