Kā izvēlēties īsto vannas burbuļbumbu?

2018-09-26

Romantiskās, toņos krāšņās, neticami aromātiskās un liegos noslēpumos tītās vannas burbuļbumbas... kā izvēlēties īsto?

ENERĢIJAI.

Ne vienmēr absolūta relaksācija ir tas, ko Tu vēlies. Vannas pelde citrusa aromātos sniegs Tev enerģiju jaunai dienai, ideju lidojumam, sagatavos Tevi garākam ceļojumam vai atveldzēs pirms spraiga skrējiena sporta zālē.PIEDZĪVOJUMAM.

Ūdens iekrāsošana košos toņos tā, lai piestāv mīļākajai pidžamai un vannas čībām vai vannas piepildīšana ar šokolādes aromātu un sen kāroto šokolādes konfekšu ēšana peldes laikā - izklausās pēc vesela piedzīvojuma, vai ne? Pie tam neaizmirstama un pozitīvām emocijām bagāta. Mazie dzīves prieciņi!ĪPAŠAM NOTIKUMAM.

Izlaidums, paaugstinājums darbā, autovadītāja apliecības iegūšana, bildinājums, jaunas dzīves sākums… Lai arī kāds būtu Tavs īpašais dienas notikums, to ir vērts atzīmēt ar ko tik pat īpašu.ASOCIĀCIJU RADĪŠANAI.

Mums katram ir savs mīļākais laiks gadā. Vai tā būtu vasara, pavasaris vai ziema.. Dažkārt vasarā kārojas baltā sniega kupenas vai ziemā siltās saules stari. Pelde rudzupuķu vannā aizvedīs Tavas domas vasarā, bet baltā bumba sniega pikas formā atgādinās Tev, ka Ziemassvētki un sniega vīra velšana vairs nav aiz kalniem.RELAKSĀCIJAI.

Zināmākais veids kā baudīt vannas bumbu ir pievienot to siltam, viegli kūpošam ūdenim un vienkārši ļauties tās maģijai. Sveces vannas malā un viegla mūzika fonā. Ja viss ko Tu vēlies ir atgūt spēkus, relaksēties un pavadīt laiku mierā - izbaudi vannas bumbu kopjošās īpašībās, aromterapijas spēku un maigos pieskārienus.« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]