Klasiskās vērtības - Stenders rožu līnija

2019-03-04

STENDERS ir uzņēmums ar gandrīz 20 gadus senu vēsturi. Tas ir kas vairāk par produktiem veikalu plauktos un skaistām fotogrāfijām žurnālu lapaspusēs. Šajā mēnesī un arī turpmāk STENDERS bloga sadaļā ielūkosimies uzņēmuma aizkulisēs un uzdosim viszinātkārākos jautājumus tiem, kuri zina vislabāk. Aiziet!

Iepazīsimies – Romāns Sokolovs un Jūlija Kuzņecova. Viņi abi strādā STENDERS laboratorijā, un tieši viņi ir tie, kuru rokās nonāk katrs jaunākais STENDERS produkts. Par cik šaja mēnesī, romantikas un mīlestības ieskauti, īpašu uzmanību vēršam mūsu rožu līnijas produktiem, devāmies ciemos uz laboratoriju, lai noskaidrotu, kas atrodams šo produktu sastāvā, kāpēc tie ieguvuši cilvēku atzinību un, kāpēc tieši rožu līniju varam saukt par klasisku vērtību.

Kosmētikas nozare bieži vien iedvesmojas no vēl neiepazītiem, eksotiskiem augļiem vai ziediem un to ekstraktiem, tomēr roze, kopā ar tās vērtīgajām sastāvdaļām, vēl nekad nav zaudējusi savu aktualitāti ķermeņa kopšanas nozarē un aromterapijā.

STENDERS Rožu līnijā ir vairāk kā 15 dažādi kosmētikas produkti un tā ir visapjomīgāk pārstāvētā līnija STENDERS produktu klāstā. Tājā ietilpst ziepes, piens, sāls, visdažādākas vannas burbuļbumbas, roku krēms un losjons, ķermeņa un roku mazgāšanas līdzekļi, skrubis, ka arī lūpu kopšanas līdzekļi. Tie ir bagātināti ar rožu ēterisko eļļu, rožu ūdeni, savvaļas rožu ekstraktu, rožu sausajām ziedlapiņām.

Rožu (R.Domascena) ēteriskas eļļas pielietojums kosmētikas produktos ir ļoti plašs. Piemēram, parfimērijā to izmanto, lai paspilgtinātu ziedu kompozīcijas, krustnagliņu, jasmīna vai austrumnieciskos aromātus un tajos dominētu dzīvīgums un siltums.

Daļā rožu līnijas produktu tiek izmantota rožu ēteriskā eļļa, rožūdens un rožu ziedu ekstrakts, jo tās ir antioksidantiem bagātas sastāvdaļas. Šiem aktīvajiem komponentiem piemīt ādu nomierinošas, mīkstinošas un arī mitrinošas īpašības.

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]