Ko dāvināt izlaidumā?

2022-06-02

Vai Tev jau ir skaidrs, kādu dāvanu svētkos pasniegsi absolventiem un pasniedzējiem? Kā būtu, ja pasniegtu iespēju atvēlēt laiku sev, ļaujot izbaudīt relaksējošu vannas rituālu vai mazus ikdienišķus priekus?

Dāvanas jauniešiem

Pārsteiguma un krāsu mīļus iepriecini ar komplektu “Košuma gars”. Tajā starp vairākām bumbām arī tādas, kas maina smaržu, iegriež psihodēlisku un sulīgu aromātu virpulī, un pat palīdz pieņemt lēmumu, atbildot uz šķietami neatbildamiem jautājumiem.

Dāvanu komplekts “Prieka gars” ļaus atmodināt prieku sevī un pārējos. Putojošā krāsu un smaržu vannā ļaus iegrimt vannas bumbas “Varavīksnes virpulis” un personīgā zīlniece “Mistērija”, bet dušas putas “Prieka gars” atsvaidzinās kā ķermeni, tā garu.

Dāvanas augstskolu absolventiem

Izlaidums nav nekāda joka liela! Vienas durvis aizveras, lai citas varētu atvērties. Iepriecini absolventu ar dāvanu komplektu “Burbuļbiedri”, kurā četras burvīgas vannas bumbas rūpēsies par dzirkstošu svētku kokteili sevis palutināšanai.

Savukārt dāvanu komplekts “Svētku eiforija”, kurā atradīsi sāls bumbu “Konfeti” un rokām darināto aromātisko sveci “Ingvers un apelsīna ziedi”, ļaus izbaudīt izsmalcinātus aromātus un īpašu noskaņu.

Vīrišķīgāku aromātu cienītājus iepriecini ar komplektu “Ziemeļnieks”. Tajā dušas želeja, kas atveldzēs, šampūns, kas uzmundrinās, bet skrubja ziepes piešķirs ādai veselīgu izskatu. Kas vēl? Sastāvā esošās kadiķogas katru rītu iedvesmos jaunai dienai. Un kas var būt labāks iedvesmu!

Dāvanas pasniedzējiem un skolotājiem

Izlaidums ir stāsts arī par pateicību skolotājiem, kuri nepaguruši vedinājuši absolventus pa zinību takām un turējuši īkšķus gala eksāmenos un diplomdarbu aizstāvēšanā.

Nosaukums “Vannas rituāla burvība” runā pats par sevi. Uzmundrinoši aromāti, kas paspilgtinās maigo pieskārienu gan vannas putām, gan putojošajai vannas bumbai “Jasmīns un verbēna”. Tur pat līdzās arī šīs pašas sērijas ziepes un vannas sāls, lai prieki pietiktu ilgam laikam.

Dāvanu komplekts “Tavs laiks ir zelts” ļaus apzeltīt Tavu zināšanu devēju. Komplektā 24 karātu zelta ziepes, ķermeņa krēms, dušas želeja un ķermeņa skrubis ar granātābolu ekstraktu un koloidālo zeltu izsmalcinātiem ādas kopšanas rituāliem.

No sirds novēlam atrast laiku mierpilnai kopā būšanai un smaidiem, atstājot negulētās naktis un uztraukumu pagātnē.

Skaistus svētkus un mirdzošas acis vēlot,
Tavs STENDERS

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]