Īpašs aromāts un kolekcija, kas veltīts mūsu Rīgai

2022-08-19

Apliecinot mīlestību Rīgai, kura ir arī STENDERS “māja” un kurā top mūsu produkti, sadarbībā ar ikonisko zīmolu Riga Original®️ tapis īpašs veltījums – produktu kolekcija ar galvaspilsētas vasarai tik raksturīgo liepziedu aromātu, kuru turpmāk būs iespējams ienest vannas istabās visā pasaulē.

 

RĪGA Original® x STENDERS kolekcija

Vai arī Tu esi leģendāro RĪGA krekliņu cienītājs? Tos lepni valkā gan rīdzinieki paši, gan kā iemīļotu dāvanu ved radiem un draugiem uz ārzemēm. Līdz ar šiem krekliņiem pirms 10 gadiem pilsētvidē radās zīmols Riga Original®, kura mērķis ir apliecināt cieņu pilsētai, kurā dzīvojam, strādājam, atpūšamies un saucam par savām mājām. Zem ikoniskā dizaina apvienoti produkti un izceltas vietas, kuras iecienījuši vietējie, lai ļautu tās pieredzēt un iemīlēt arī pilsētas viesiem.

Riga Original® produktu sērijai, kurā jau sastopami tādi zīmoli kā Kalve Coffee, Miesai, The Munio u.c., STENDERS pievieno jaunu kategoriju – kosmētikas produktu līniju.

 

Rīgas vasaras smarža – liepziedi

Ja vēl pavisam nesen pasaule alka saldu un izteiksmīgu smaržu, - tagad arvien populārāki kļūst aromāti ar tīras dabas notīm un sajūtām. Liepzieds ir mūsu reģionam unikāls aromāts un atbilst pasaules tendencēm par autentiskiem dabas aromātiem. Liepa ir daudz pieminēta latviešu folklorā, tā enerģētiski stiprina gan emocionāli, gan praktiski, turklāt liepas koks ir viens no populārākajiem kokiem Rīgas parku apstādījumos.

Piekritīsi, ka reibinošie liepziedi ir Rīgai raksturīga vasaras smarža, kas ne vienam vien asociējas ar siltajām naktīm un atmiņām. Pierasts uzskatīt, ka mieru un harmoniju iespējams sajust tikai ārpus pilsētas, bet vēlamies ļaut aizdomāties arī par to, ka arī lielpilsētā ir iespējams sajust dabas tuvumu.

Sadarbojoties ar talantīgo RĪGA Original® komandu, esam radījuši tādus produktus, kuri spēj šķietami ierastas darbības pārvērst patīkamā rituālā, lai veltītu laiku sev, turklāt raksturo arī mūsu Rīgu un tās aromātu.

Visi produkti bagātināti ar Latvijā ražotu liepziedu ekstraktu, kas ir bagāts ar mangānu un C vitamīnu. Tas iedarbojas kā dabisks savelkošs līdzeklis, līdzsvaro ādas dabiskā sebuma izdalīšanos, sašaurina un attīra poras, nostiprina un nomierina ādu. Tam piemīt mīkstinoša iedarbība, un mēdz pat uzskatīt, ka tā spēkos ir spēja saglabāt ādas jaunību.

Šķidrās ziepes

Produkta formulā 93,55% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. Tās saudzīgi attīra un kopj ādu, veido bagātīgas putas un atstāj uz ādas patīkamu liepziedu aromātu. Piemērotas vegāniem.

Ziepes

Rokām darinātās ziepes bagātinātas ar īstiem liepziediem, saldo mandeļu eļļu un vērtīgo liepziedu ekstraktu. Tās maigi rūpējas par ādu un labsajūtu, kamēr īstie liepu ziedi priecē acis un sajūtas, apņemot ar vasarīgu liepziedu aromātu.

Losjons roku kopšanai

Bagātināts ar saldo mandeļu eļļu, liepziedu ekstraktu un šī sviestu, kas mitrina, mīkstina un atjauno ādu, losjons ātri iesūcās, maigi kopj un atstāj patīkamu liepziedu aromātu uz ādas. Piemērots vegāniem.

Ceram, ka Tu, tā pat kā mēs, izbaudīsi šo aromātisko veltījumu mūsu pilsētai, kas ļauj atgriezties tajās tveicīgajās vasaras naktīs pilsētā, kad viss ir iespējams.

Ar mīlestību no Rīgas,
Tavs STENDERS

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]