Kompakti un funkcionāli produkti ceļojumiem

2022-07-04

Neatkarīgi no tā, vai ceļojuma laikā plāno aizmirsties neapdzīvotā pludmalē pie okeāna, meklēt piedzīvojumus uz kādas no Latvijas meža takām vai saplūst ar tūristiem piepildītas lielpilsētas ritmu, mēs ticam, ka ceļojot vēlies justies ērti un komfortabli kā mājās. Tāpēc, kad saplānots pats ceļojums, plānošanu pieprasa arī somas saturs, kuru nereti ierobežo gan tās izmērs, gan lidostas noteikumi un galamērķis.

Esam sagatavojuši izlasi no STENDERS produktu klāsta, kurā atrodami mazi, bet funkcionāli produkti smaržu piepildītiem rituāliem arī ceļojot.

 

MATIEM
Cietais šampūns + kondicionieris

Nekā lieka! Piecu veidu cietie šampūni (stimulējošs, normalizējošs, atjaunojošs, spēcinošs, mitrinošs) un divi kondicionieri (atjaunojošs un dziļi barojošs) tīriem matiem un sajūtām. Gan šampūni, gan kondicionieri ir ne tikai funkcionāli un neaizņem daudz vietas, tie ir arī dabai draudzīgi – bez pievienota ūdens, konservantiem, plastmasas iepakojuma, kā arī pietiks ilgākam laikam nekā ierastie šampūni un kondicionieri. Turklāt šie produkti ir universāli – ceļojot kopā ar mīļoto, tos varēsiet lietot abi.

 

ĶERMENIM
Dušas kubiņš

Vasara ir īstais laiks, kad dziedāt slavas dziesmu šim mazajam kubiņam, kas patiesībā ir dušas želeja sausā veidā. Tas pat ātru mazgāšanos pārvērš patīkamā spa rituālā. Bez plastmasa iepakojuma, turklāt dabai draudzīgs. Sešu veidu dušas kubiņu pamatā ir tīrākais no māliem – attīrošais kaolīnu māls un jonizēts jūras ūdens, kas saskarē ar ūdeni pārtop smaržīgās un maigās putās. Tev tikai atliek izvēlēties, kā smaržosi – saldi kā muskuss, spirdzinoši kā greipfrūts, noslēpumaini kā kadiķis, svaigi kā ķirbis, dabīgi kā pļava vai spirdzinoši kā timiāns. Visi kubiņi ir vegāniem draudzīgi.

 

GARAM
Cietās smaržas

Savas smaržas dabai un pilsētai, savas smaržas arī Tev. Sausās cietās smaržas nesatur alkoholu, bet to sastāvā esošās dabiskas izcelsmes eļļas veido maigu konsistenci, kas viegli un ātri iesūcas ādā, apņemot ar patīkamu aromātu. Kompaktas – liec mazākajā somas vai bikšu kabatā. Un padoms iz dzīves: ja smaržiņu ieklāsi mitros matu galos, tā ne tikai par tiem parūpēsies, bet to izteiksmīgais aromāts tevi pavadīs ik uz soļa.

 

Alumīnija trauciņš

Drošai produktu uzglabāšanai un pārvadāšanai izmanto alumīnija trauciņu, kurā vari ielikt cieto šampūnu, kondicionieri vai divus dušas kubiņus.

 

Lai tev brīnišķīgs piedzīvojums, kas iedvesmo ne tikai šodienai, bet arī rītdienai.

Tavs uzticamais ceļabiedrs STENDERS

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]