Krāsainām Lieldienām, krāsainas dāvanas!

2022-04-13

Kurš teicis, ka krāsu privilēģija aprīlī pienākas tikai Lieldienu olām? Šajos svētkos izaicinām Tevi gan olu kaujām un šūpoļu kāršanai, gan krāsu un smaržu piepildītiem vannas istabas rituāliem.

 

Uztaisi olu, ar kuru varēs mazgāties

STENDERS plastilīna ziepes var kļūt par jebko, kas vien ienāk prātā. Kāpēc lai tās nebūtu krāsainas Lieldienu olas un sacensības vannas istabā?

Ziepes var plucināt, mīcīt, tās attīsta fantāziju, radošo domāšanu un pirkstu veiklību.

Ar tām, protams, var arī mazgāties. Tās var būt gan roku un ķermeņa ziepes, gan matu šampūns un pat vannas bumba. Patiesībā tās var būt arī viss reizē. Oranžas, dzeltenas, zaļas un sarkanas, smaržo pēc košļenēm, citrona, avenes un pat marakujas.

Turklāt plastilīna ziepes ir pirmais Latvijā ražotais kosmētikas produkts, kuram izdevies iegūt prestižo Red Dot dizaina balvu.

 

Želeja ne tikai uz šķīvja, bet arī vannas istabā

Paceļ roku tas, kurš bērna priekā nav kustinājis ogu želeju uz omītes deserta šķīvja? Tiešām neesi? Tad Tev ir visa iespēja izbaudīt želejas filigrāno kustību vannas istabā.

Kad no iepakojuma izņemsi krāsaino un aromātisko želejziepi, tā izskatīsies un kustēsies tieši tāpat kā omītes želeja, bet šo varēsi izmantot kā aromātisku un īpašu veidu, lai nomazgātos. Ziepes pārsteigs ne tikai ar tekstūru, bet arī ar īstām augļu sulu sastāvdaļām, kas aizsargās, atjaunos un mīkstinās ādu.

Un paklausies, cik gardi skan mūs želejziepes: "Saldā karamele", "Pina colada", "Ķirbju latte", "Maģiskā mellene", "Mango", "Marakuja".

 

Iedod slaimam to laimi

Patiesībā ne tikai slaimam, bet arī bērniem. Noteikti neizslēdz no šī prieka apļa arī savu iekšējo bērnu, jo kurš gan teicis, ka mazgājot rokas ir jāgarlaikojas? Piesmel pilnu sauju slaima ziepju un griezies krāsainā virpulī. Svētku svinētāji pat nepamanīs, pa kuru laiku rokas palikušas tīras, bet āda kļuvusi maiga un smaržīga. Ziepēm piemīt slaimam raksturīgā ķepīgā struktūra un kārdinoša smarža. Slaima ziepes papildinātas ar spīdīgām daļiņām, kas liks acīm iemirdzēties priekā.

Vai izdevās pārliecināt, ka vannas istabā patiešām nav jāgarlaikojas? Viss, kas jāizdara – jāpielaiko jautrība uz savas ādas.

 

TOP 3 dāvanu komplekti Lieldienu svētku grozam

 

1. Dāvanu komplekts "Radīšanas prieks"

Laiks piešķirt mazgāšanas priekiem vēl nebijušu noskaņu. Komplektā plastilīna ziepes: "Citrusa kokteilis", "Ašā avene", "Laimīgais laims", "Bubble gum". No šīm smaržīgajām plastilīna ziepēm iespējams izveidot visu, ko un kā vēlies. Tas ir gandrīz kā radīt pašam savu pasauli. Kamēr izbaudi radīšanas prieku, ziepes maigi attīra ādu un piepilda vannu ar bagātīgām putām.

 

2. Dāvanu komplekts "Košuma gars"

Pārsteigumiem piepildīts vannas bumbu komplekts, kas ļaus iepazīt un piedzīvot visas savas krāsas un sajūtas. Uzmundrinošā sāls vannas bumba "Ziemeļu jasmīns un verbēna", vasaras sajūtas nesēja putojošā bumba "Mohito burbuļi", krāsu un smaržu eiforija putojošajā bumbā "Varavīksnes virpulis", bet kā būtu ar zīlnieci vannas istabā? Bumba "Mistērija" izšķīdīs noteiktā krāsā, atbildot uz Tavu jā vai nē jautājumu.

 

3. Dāvanu komplekts "Sajūtu mednieki"

Spa cienīga sajūta vannas istabā. Saskaroties ar ūdeni, dušas kubiņi pārtop maigās putās, kas attīra un rūpējas par ādu. Te svarīgākais izvēlēties kādām sajūtām ļauties, lai izbaudītu aromātisku atsvaidzinājumu.

 

Lai svētkos izdodas piedzīvot visas savas krāsas!
Tavs STENDERS

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]