Laiks sev: sviesta vannas bumbu rituāls

2020-11-09

Iedomājies: svētdienas vakarā pēc garas un ražīgas darba nedēļas tu pagatavo tasīti karstas, biezas šokolādes, fonā uzliec iecienītāko mūziku, iededz sveces un iegrimsti siltā, visaptverošā vannas peldē. Aizvērtām acīm un mierpilnu prātu tu atceries rudens visskaistākos notikumus, atzīmē brīžus, kurus vēlreiz gribētos piedzīvot, un pēc tam atbrīvo prātu un aicini tajā jaunas, svētīgas domas. Vai nav lieliski? Mums ir ļoti svarīgi veltīt laiku sev, taču vēl svarīgāk ‒ vēlamies par to atgādināt arī tev, jo zinām, ka ikdienā mēdzam piemirst rūpes par sevi.

Kā izkopt savu īpašo rituālu un ieviest to savā ikdienā? Iespējams, sākumā nāksies to ierakstīt savā kalendārā un rūpīgi ieplānot, taču vēlāk, kad redzēsi pirmās būtiskās izmaiņas, tas kļūs par vienu no gaidītākajiem nedēļas notikumiem. Sāc ar to, ka sagatavo secīgu sarakstu ar to, ko vēlies izbaudīt un kas tavam prātam un ķermenim ir nepieciešams. Vai iedvesmai palīdzētu mans saraksts? Labprāt dalīšos tajā!

Ar ko sākas mans laiks sev? Mana rituāla diena ir svētdiena, kad vēlos atbrīvoties no visiem nedēļas pārdzīvojumiem un noskaņoties jauniem darbiem un notikumiem. Kas tajā ir iekļauts?
1. Desmit minūšu ilga meditācija
2. Pateicību saraksta izveide
3. Sapņu un mērķu vizualizācija
4. Vannasistabas sagatavošana rituālam: sveces, pieklusināta gaisma, mierīga mūzika, iecienītāko skaistumkopšanas produktu atlase
5. Vannasistabā novietoju kanniņu ar zāļu tēju
6. Nododos vannas peldei, izmantojot vannas bumbas, un pēc tam veicu procedūras ar ķermeņa skrubi, masāžas rīkiem, ķermeņa krēmu un citiem produktiem
7. Ērti iekārtojos gultā vai uz dīvāna un veltu laiku labai literatūrai
8. Mierīgu prātu sagatavoju nākamās nedēļas darbu sarakstu
9. Pirms aizmigšanas vēlreiz pārdomāju pateicību sarakstu
10. Dodos pie miera, lai atjaunotu spēku un enerģiju

Manuprāt, viens no svarīgākajiem rituāla aspektiem ir izmantotie skaistumkopšanas produkti, jo tie ne tikai rūpējas par ādas labsajūtu, bet arī uzmundrina ar dažādiem aromātiem. STENDERS ir radījis pavisam jaunu vannas bumbu kolekciju, kas ir papildināta ar sviesta gabaliņiem, kuri padarīs ūdeni maigu kā zīda sega. Kolekcijā ir mango, kakao un šī sviesta bumbas. Vannas bumbas ne tikai valdzina ar pārdomātiem aromātiem, bet nodrošina arī vissvarīgāko, kas ir nepieciešams mūsu ādai: maigu attīrīšanu, efektīvu mitrināšanu, bagātīgu barošanu, kā arī rūpes par ādas vitalitāti un atsvaidzināšanu.

Tā kā tuvojas Ziemassvētku laiks, sviesta vannas bumba būs īpaši pārdomāta dāvana mīļajiem, kuriem ir jāatgādina, cik svarīgi ir veltīt laiku sev. Kāpēc? Cilvēka ķermenim un garam ir nepieciešamas rezerves, kas ļaus veikt darba uzdevumus, koncentrēties, veidot radošus projektus un iedvesmot citus.

Rūpējoties par savu labsajūtu, iedvesmosim arī citus personīgā rituāla izkopšanai!

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]