Lieldienu dāvanu komplekti dabas krāsu un aromātu baudīšanai

2021-03-19

Nedaudz jāatzīstas – ja būtu jāizvēlas, kuri ir mūsu mīļākie svētki, Lieldienas būtu ļoti tuvu topa virsotnei. Lieldienas iezīmē laiku, kad daba pavisam drīz sāks vai jau ir sākusi mosties. Un tas nozīmē tikai vienu: drīz laikapstākļi kļūs pavisam patīkami un mēs pilnībā varēsim baudīt došanos dabā – mežā, pļavā, pie jūras… jau kopš senām dienām tieši tur mēs gūstam atelpu no ikdienas, no pilsētas, no kņadas un pienākumiem.

Dabai mostoties, pamostamies arī mēs. Mūsu ķermenis atplaukst saules pielietai vasarai, līdz ar zaļi plaukstošajām lapām mūsos rodas jaunas, raženas domas, noskaņojums kļūst priecīgs…

Nav jau brīnums, ka tieši pavasarī mums gribas kārtīgi izspodrināt māju no pašiem griestiem līdz tālākajam pieliekamā stūrītim, papildināt garderobi ar puķainu kleitu vai spilgtām zeķēm un sākt jaunu posmu dzīvē.

Vēl viens iemesls, kāpēc mums patīk Lieldienas – tas ir laiks, ko pavadīt kopā ar ģimeni un draugiem. Būt kopā, izbaudīt citam cita kompāniju, ieturēt maltīti pie viena galda – un, protams, bez dāvanām neiztikt!

Ja svētkos plāno iejusties Lieldienu zaķa lomā un papildus skaisti krāsotām olām vēlies iepriecināt kādu* ar ko patiešām iedvesmojošu, mums ir padomā pāris idejas – 3 fantastiski Lieldienu dāvanu komplekti.

* P.S. Un kāpēc gan šis “kāds” nevarētu būt “tu”? Atvelc elpu no ikdienas skrējiena, baudot dabas atmošanos, tās dzīvespriecīgās krāsas un vilinošos aromātus tepat, savā vannas istabā!

1. DĀVANU KOMPLEKTS “PRIEKA ASORTI”

Kurš teica, ka vannā jāgarlaikojas? Piesmel pilnu sauju mirdzošu slaima ziepju ar sulīgu melleņu aromātu, pat nepamanīsi, kā tava āda kļūs tīra. Ļauj vaļu fantāzijai ar meža ogu jogurta aromāta plastilīna ziepēm – tās var kļūt par jebko, kas vien ienāk prātā, tajā skaitā par ķermeņa ziepēm vai vannas bumbu, vai pat visu reizē. Vēl vairāk prieka? Lūk – meža ogu ķermeņa želejziepes un krāsainā melleņu vannas želejbumba. Laiks vannas priekiem!

Šajā komplektā ietilpst:

 • SLAIMA ZIEPES “MIRDZOŠĀ MELLENE”. Griezies krāsainā virpulī, kas ieskaus čaukstošās putās un gardi smaržos pēc mellenēm.
 • PLASTILĪNA ZIEPES “OGU JOGURTS”. Vannas rotaļu biedrs piešķirs taviem mazgāšanās priekiem garda meža ogu jogurta aromātu.
 • DUŠAS ŽELEJZIEPES “MEŽA OGU”. Pilna sauja meža ogu sulīgākai un jautrākai mazgāšanās pieredzei ar lillā dušas želejziepēm.
 • VANNAS ŽELEJBUMBA "ODZIŅA KĀ PODZIŅA". Pārvērš vannu krāsainā un krēmīgā augļu maskā, kas apskauj tavu ķermeni, ietinot to zīdaini mīkstā un brīnumaini aromātiskā plīvurā.

2. DĀVANU KOMPLEKTS “AUGĻU MAMBO”

Prieks ir kustībā! Vēro želejbumbas “Mango tango” krāsainā vannā vai kusties līdzi želejziepēm uzmundrinošā ābola-rabarbera dueta izpildījumā. “Avokado Eldorado” želejbumba rāda ceļu uz labsajūtas pārpilnības zemi, ietinot Tavu ādu zīdaini mīkstā un brīnumaini aromātiskā plīvurā. Ļaujies jaunai mazgāšanās pieredzei, veltot laiku sev!

Šajā komplektā ietilpst:

 • VANNAS ŽELEJBUMBA "MANGO TANGO". Ātri kūstoša želejbumba ar īstu mango sastāvā, kas liks tavai ādai murrāt labsajūtā.
 • DUŠAS ŽELEJZIEPES “ĀBOLU-RABARBERU”. Zaļas dušas želejziepes, kas pārsteigs ar savu nerātno, kustīgo dabu un uzmundrinošo aromātu.
 • VANNAS ŽELEJBUMBA "AVOKADO ELDORADO". Dodies emociju un sajūtu ceļojumā, ņemot līdzi šo ātri kūstoši želejbumbu, nomierinās pēc saspringtas dienas.

3. DĀVANU KOMPLEKTS “OGU DUO”

Tas tik ir duets! Mirdzošas slaima ziepes uzbur krāsainu putu virpuli un piepilda vannu ar saldu zemeņu smaržu. Plastilīna ziepes ar aveņu košļājamās gumijas smaržu iedvesmo ļauties fantāzijai un izveidot, ko vien vēlies. Pats labākais – kamēr tu rotaļāsies, tava āda taps maiga un tīra, padarot mazgāšanos par jautru ikdienas nodarbi.

Šajā komplektā ietilpst:

 • SLAIMA ZIEPES “ŽILBINOŠĀ ZEMENE”. Paslēpies čaukstošās putās, kas gardi smaržos pēc zemenēm.
 • PLASTILĪNA ZIEPES “AŠĀ AVENE”. Ķermeņa ziepes, matu šampūns vai vannas bumba? Šis fuksijrozā prieks var kļūt par jebko, kas mīt tavā iztēlē.

Lai priecīgas Lieldienas, možs gars un pozitīvas domas!
Tavs STENDERS.

 

« Atgriezties
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]