Kā masāža ar ēteriskajām eļļām var palīdzēt iegūt veselīgu ādu un tvirtu ķermeņa siluetu?

2016-07-13

Masāžai ir tik daudzpusīga fizioloģiska ietekme gan uz mūsu ķermeni un ādu, gan arī uz mūsu prātu un sajūtām – tas ir viens no iedarbīgākajiem veidiem veselības veicināšanai un vispārējai ķermeņa relaksācijai.

Masāža ar dabiskām eļļām, kurām pievienoti pāris pilieni citrusu vai mētru ēterisko eļļu, būs lielisks līdzeklis ādas stāvokļa uzlabošanai. Masāžas pieskārienu ietekmē aktivizējas asins un limfātiskā cirkulācija zemādas slānī, nostiprinās gurnu un gūžas muskuļu tvirtums, pastiprinās skābekļa piegāde ķermeņa audiem un šūnām. Jau pēc vienas masāžas procedūras āda būs pabarota un jutīsies samtaina, bet pateicoties ēteriskajām eļļām procesi zemādas slānī turpināsies vēl ilgi pēc masāžas veikšanas. Masāža paaugstina muskuļu tonusu, kā rezultātā tava āda kļūst gluda, tvirta un elastīga.

Masāža ir arī efektīvs rīks tavā notievēšanas un pretcelulīta programmā. Masāža uzlabo vielmaiņu un apvienojumā ar citām fiziskām aktivitātēm, palīdz sadedzināt taukus, kas pārmērīgā daudzumā uzkrājušies ķermeņa audos.

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]