Mirdzoši un veselīgi mati

2020-05-24

Jau pavisam drīz mēs ienirsim siltajos saules staros, oranžajos saulrietos, relaksējošās jūras peldēs, un gardajos piknikos. Mēs vēlamies atgādināt, ka vēl joprojām ir jāievēro visi noteiktie drošības pasākumi, lai spētu ierobežot vīrusa izplatību, taču tas nenozīmē, ka nevari izvēlēties pārdomātas vasaras izklaides. Līdz ar pirmajiem siltajiem saules stariem es vienmēr uzdodu sev jautājumus - kā kopt matus vasaras sezonā? Ar ko papildināt matu kopšanas rutīnu? Kas ļaus maniem matiem būt mirdzošiem un pasargātiem? Jāatzīst, ka arī aukstajā gada sezonā tam pievēršu īpašu uzmanību, jo vēlos, lai mati ir veselīgi, mīksti un mirdzoši, taču vasaras prieki nereti atstāj redzamus un nopietnus matu bojājumus. Kā no tā izvairīties? STENDERS par to ir parūpējies!

MATU MASKA INTENSĪVAI ATJAUNOŠANAI

Šī ir viena no manām mīļākajām matu maskām, jo jau pēc pirmās lietošanas reizes mati ir daudz mīkstāki, kā arī tie jūtas pabaroti un mitrināti. Šis noteikti būs pirmās palīdzības produkts pēc dienas, kas pavadīta saulē (es iesaku parūpēties par skaistu cepuri vai lakatu, kas pasargās ne tikai matus, bet arī Tevi pašu no pārkaršanas saulē) vai arī pēc neskaitāmajām peldēm sāļajā jūras ūdenī, kas būtiski ietekmē dabisko matu mitruma līmeni. Ikdienā es matu masku izvēlos lietot 2 reizes nedēļā, taču, ja ir nepieciešams, matus palutinu biežāk. Maska matos jātur apmēram 3 minūtes, taču, ja vēlies dziļāku barošanu, es iesaku atstāt to matos uz 20 minūtēm un matus ietīt dvielī. Kā šis produkts Tev palīdzēs? Hidrolizētais keratīna kompekss intensīvi kops un atjaunos bojātu matu struktūru, kā arī iekļūs mata iekšienē un spēcinās to. Papildus tam, dabīgais olīveļļas un aprikožu kauliņu eļļas savienojums parūpēsies par matu barošanu. Un vēlējos piebilst - smarža ir burvīga!

MATU EĻĻA DABISKAS MIRDZUMAM

Lai aizsargātu matus no iespējamiem bojājumiem jau laicīgi, iesaku izvēlēties STENDERS matu eļļu, kuras sastāvā ir vērtīgā argāna eļļa, kas nogludinās matus. Ja Tavi mati mēdz “niķoties”, tad eļļa tos padarīs vieglāk ķemmējamus, kas būtiski atvieglos matu ieveidošanu. Ņemot vērā, ka vērtīgajai argāna eļļai, kuru mēdz dēvēt par “šķidro Marokas zeltu”, piemīt arī aizsargājoša iedarbība, tā jau iepriekš parūpēsies par matu aizsargkārtu. Iepilini dažus eļļas pilienus plaukstās, sasildi to un ieklāj mitros matos - vari to izmantot tikai matu galos, vai arī visā garumā, taču mēģini neskart matu saknes. Starp citu, produktu vari lietot arī sausos matos ikreiz, kad vēlies padarīt tos veselīgi mirdzošus. Daži eļļas pilieni var palīdzēt arī matu ieveidošanai, ja vēlies izveidot gludu zirgasti, kas šobrīd ir īpaši aktuāla. Smalkais matu kopšanas līdzekļa aromāts ir ilgnoturīgs un tas palīdzēs saglabāt svaiguma, un tīrības sajūtu visas dienas garumā! Vai nav lieliski?

Es vēlos piebilst, ka, lai mati (un āda!) būtu veselīgi, dienā ir jāizder vismaz 2 litri ūdeni, kā arī jāpievērš uzmanība, lai uzturs būtu veselīgs un sabalansēts. Es zinu, ka Tev izdosies!

Mēs esam par veselīgiem un mirdzošiem matiem, kas rada pārliecības sajūtu! Ja reiz pareizās kurpes ļauj iekarot pasauli, tad arī starojoši mati to var izdarīt!

Raksta autore: Kristīne Šeiko

« Atgriezties
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]