Noķert pavasari un noturēt to aiz astes. 5 ieteikumi garākam maijam!

2019-05-28

Kā ikkatru gadu - pēc pēdējā cīruļputeņa un ilgstošā vēsuma aprīlī, pienāk skaisti plaukstošais maijs. Mēnesis, kurā viss aug, zaļo un dāvina mums visskaistākos dabas aromātus - no ceriņkrūmiem līdz ābeļziediem. Skaisti! Lai arī cik ļoti vēlamies to paturēt un izbaudīt ilgāk, maijs un, šķiet, arī pats pavasaris vienmēr paskrien vēja spārniem. Pēc pāris pirmajām, karstajām dienām, esam attapušies vasarā.

Liekas, ka uz planētas Zeme nav atrodama neviena dvēsele, kura nemīlētu pavasari, tāpēc vēlējāmies iedvesmot un piedāvāt 5 dažādus, vienkāršus veidus, kā šo skaisto gadalaiku pastiept garumā. Pastiept tik daudz, lai neliekas par īsu. Lai var paspēt ieelpot, izelpot un izbaudīt līdz pēdējai vīlītei.

/ izvēlies STENDERS Ābeļziedu līniju

Nebeidzamie, koši dzeltenie rapšu lauki, māju pagalmos paslēpušies violetie ceriņkrūmi un trausli romatiskie Latvijas ābeļdārzi! Trīs krāsas, smaržas un horizonti, bez kuriem nevaram iedomāties nevienu pavasari. Ābeļziedi jau noziedējuši, bet STENDERS ābeļziedu līnija mūs priecē visu gadu - dušas želeja, vieglais ķermeņa pieniņš, patīkami mitrinošs lūpu balzams, roku krēms, skrubis un izsmidzinošs, atsvaidzinošs ķermeņa ūdens! Izvēlies sev piemērotāko produktu un turpini izbaudīt šo unikālo, smalki sievišķīgo un pavasarīgo aromātu!

/ noskaties pavasara iedvesmotas FILMAS

Dienās, kad laikapstākļi nelutina ( lasīt - pārāk karsti, pārāk auksti ), burvīgs laika pavadīšanas veids ir filmu skatīšanās. Īpaša odziņa, ja tās ir pavasara iedvesmotas un, iespējams, romantiskas filmas. Šeit mūsu ieteikumi:

 • A TALE OF SPRINGTIME (1990)
 • BIG FISH (2003)
 • EAT, PRAY, LOVE (2010)
 • MEMOIRS OF A GEISHA (2005)
 • THE SECRET GARDEN (1993)
 • TUCK EVERLASTING (2002)

/ atkārtoti ķeries pie lielās PAVASARA TĪRĪŠANAS

Noteikti esi dzirdējis par Marijas Kondo un viņas ieteikumiem, kā sakārtot ne tikai māju, bet arī prātu ( ja neesi, noteikti pameklē viņas raidījumu Netflix vai grāmatu “Kārtības Maģija” kādā no tuvākajām grāmatnīcām). Kad vēl, ja ne pavasarī vari kaut dubultā ieviest kārtību virtuvē, vannasistabā, drēbju skapī un, jā, arī prātā. Ja nav iedvesmas, iepazīsties ar augstāk minētās Marijas ieteikumiem, ja iedvesmas netrūkst - ļauj pavasara tīrībai ienākt mājās, piemēram, katras siltās nedēļas noslēdzošajā svētdienā vai kaut katru mīļu dienu.

/ STĀDI VAI PAPILDINI telpas ar jauniem augiem

Lai gan lielākie stādīšanas darbi parasti norit aprīlī, pie pirmajiem, siltajiem saules stariem, tomēr apgādāt mājas ar mīļāko garšaugu stādiem vai eksotiskākām palmām nudien nav par vēlu pat maija beigās, jūnijā vai jūlijā. Tik tikko izspraukusies dzīvība un melnzemē ierakušies pirksti vienmēr būs mūsu pavasaris.

/ TURPINI sevi iedvesmot jauniem sākumiem

Ja kalendārā jaunu sākumu piedzīvojam janvārī, tad pavasaris ir tas laiks, kad kalendāram nav nozīmes, visu nosaka dabas dāsnums. Garderobē parādās vieglāki apģērbi, darbā beidzot tiek uzsākti sen izloloti projekti utt. Pat, ja pavasaris tūliņ noslēgsies un sāksies vasara - turpini sevī kultivēt lielo pavasara dzinuli! Pieraksti vistrakākās idejas, izsapņo sapņus, iedvesmo sevi ar dabu, mākslu vai radi to pats. Neapstājies! Baudi! Šis ir skaists laiks!

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]