Augļu grozā mūsu jaunās želejbumbas

2019-10-16

STENDERS ir nācis klajā ar vēl nebijušu produktu - želejbumbām. Ja man būtu jāraksturo produkts, tad es teiktu, ka tās ir vannas bumbas ar pārsteigumu. Želejbumbas vannas peldei pievieno krēmīgu augļu masku ķermenim, kas ieskauj savā maigajā aromātu buķetē un padara ādu zīdaini maigu. Želejbumbu pamatā ir augļi, kā arī ogu vai augļu džems un vājpiena pulveris, kas ādai būs īpaši noderīgs un patīkams pēc saspringtas darba nedēļas, kā arī gada aukstajā laikā. Īsts rudens produkts, vai ne?

Jāatzīst, ka sākumā mani šis produkts mulsināja, jo es nebiju iedomājusies, ka vannas bumbā varētu iestrādāt arī ķermeņa masku. Pēc pirmās bumbas izmēģināšanas (kā pirmo izvēlējos želejbumbu ar bumbiera džemu un tas kļuva par manu favorītu) man produkts ļoti iepatikās, jo āda pēc vannas peldes uzreiz jutās pabarota un mitrināta, kā arī es izbaudīju bumbas sniegto harmonisko un vieglo aromātu. Želejbumbai izšķīstot, virs ūdens izveidojas mīksta maskas kārtiņa, kuru var uzklāt uz ķermeņa, lai pilnvērtīgi izbaudītu produkta sniegtās iespējas. Ņemot vērā, ka rudens sezona jau rit pilnā sparā, želejbumba ar pārsteigumu varētu būt lieliska dāvana kādam, kuram nepieciešams relaksējošs vakars!

Želejbumbu kolekcijā ir pieejamas piecas dažādas vannas bumbas katrai gaumei. Eksotisko augļu mīļotājiem noteikti patiks “Mango tango” sniegtais aromāts.

Želejbumba “Odziņa kā podziņa” ir papildināta ar bagātīgu ogu džemu un būs lielisks un smaržīgs sākums mājas SPA vakaram.

Mans favorīts ir “Bumbieris ballējas” - želejbumba, kurai pievienots bumbieru džems.

Tiem, kuri vēl vēlās uzkavēties vasaras atmiņās un atcerēties bagātīgo zemeņu ražu, iesaku izmēģināt želejbumbu “Zemeņu lauks”.

Radot želejbumbu kolekciju, STENDERS padomājis arī par avokado mīļotājiem, ietverot kolekcijā bumbu “Avokado Eldorado”.

Vai esi izmēģinājis jau kādu no želejbumbām?

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]