Pamodini sajūtas ar jauno vannas bumbu kolekciju

2023-01-31

Ar pavasara/vasaras 23’ vannas bumbu kolekciju “Pamošanās” STENDERS šajā pavasarī ienes pasaules tendences Tavā vannas istabā, radot košu krāsu un dizaina vannas bumbas, kas papildinātas ar “Givaudan” smaržu tehnologu izstrādātiem, zinātniski pierādītiem aromātiem labsajūtas, miega un enerģijas uzlabošanai.

Nav nemaz daudz lietu, kas spēj momentā sniegt labsajūtu, bet aromāts dara tieši to – turklāt tas notiek zibenīgi.

Pateicoties ožai, cilvēks, uztverot smaržu, izdara izvēles, kas ietekmē arī sajūtas un emocijas. To apliecina arī 89% respondentu kompānijas “Givaudan” veiktajā pētījumā par aromātu ietekmi uz labsajūtu. Un tas, protams, liek sarosīties arī kosmētikas ražotājiem, produktu formulās izmantojot zinātniski apstiprinātas aromātu kombinācijas.

Apzinātība arī attieksmē pret aromātiem

Mēs zinām, kā izmantot mūziku noskaņas radīšanai un garastāvokļa uzlabošanai. Atceries, ka arī aromāti Tev var palīdzēt justies labi ikdienā. Ir jāieklausās sevī un jāizmanto tie, kuri Tev sniedz prieku un laimes sajūtu! Tas savukārt ir nebeidzams sevis iepazīšanas process, kas prasa apzināšanos, pievēršot uzmanību apkārt valdošajiem aromātiem un to ietekmei uz mums.

Smaržu eksperte Marika Rozenberga atklāj, ka neirozinātnieki ir pierādījuši, ka aromātu uztvere ir saistīta ar limbisko sistēmu – ar amigdalu un hipokampu, kas tieši saistīti ar emocijām un atmiņu. Savukārt neirozinātnieku pētījumi tiek veiksmīgi izmantoti, veidojot, piemēram, ķermeņa kopšanas produktus, kas var pozitīvi ietekmēt cilvēka sajūtas un noskaņojumu. 

Tāpēc jautājumos, kas saistīti ar kāda aromāta patikšanu vai nepatikšanu – vislabākais eksperts esam mēs katrs pats, meklējot, atrodot uz izvēloties tādas smaržas, kas iepriecina un uzlabo noskaņojumu, tad gan darīsim labu savām emocijām, gan arī citiem būsim pievilcīgi.

Vannas bumbu kolekcija “Pamošanās”

Aromātiskās vannas rosina drošu eksperimentēšanu ar savām sajūtām. Tu vari baudīt, piefiksēt savas emocijas un atkārtot rituālus, kuri patīk un liek justies vislabāk.

Kolekcijā “Pamošanās” ietilpst piecas rokām darinātas vannas bumbas. Tās bagātinātas ar augstvērtīgām, dabiskas izcelsmes sastāvdaļām, piemērotas vegāniem un, ieliekot siltā ūdenī, ļauj piedzīvot ne tikai labsajūtu ietekmējošu aromātu, bet arī krāsu terapiju, neparastas tekstūras un mirdzumu.

Putojošā vannas bumba “Sirds spēks”

Šīs hipnotiskās sirds formas vannas bumbas sastāvā ir sertificēts aromāts, kas labvēlīgi ietekmē Tavu pašsajūtu. Bumba iekrāso ūdeni maigi rozā krāsā. Sastāvā ir gan plūmju ekstrakts, kas bagātināts ar C vitamīnu, uzlabojot ādas toni un asinsriti, gan kosmētikas līdzekļos plaši lietotais sarkanais māls, kas attīra ādu no netīrumiem un toksīniem, piešķirot tai mirdzumu. Izbaudi tropisko augļu aromāta saspēli gan uz ādas, gan vēl ilgu laiku arī vannas istabā. Piepildi #laikssev ar pacilājošu mīlestības enerģiju!

Putojošā vannas bumba “Es tevi redzu” 

Ļauj krāsām sevi pārsteigt – zaļa no ārpuses, bet kušanas laikā pievieno vannas ūdenim dzeltenus un zilus toņus. Bumbas sastāvā ir ne tikai verbēnas ekstrakts, kas palīdz no ādas izvadīt visu lieko, neradot sausuma sajūtu, bet arī sertificēts aromāts, kas izstrādāts, lai rūpētos par Tavu labsajūtu, sajūtot verbēnas, citrona, bergamotes un ingvera pacilājošo enerģiju. Izmanto laiku sev, esi mirklim klātesošs, lai ieskatītos sevī!

Putojošā vannas bumba “Sapņu pavēlnieks”

Bumbai ir unikāla forma un divu krāsu efekts – violeta ārpusē, bet zila iekšpusē.  Tās sastāvā ir sertificēts aromāts, kas īpaši izstrādāts miega kvalitātes uzlabošanai. Vannas bumba bagātināta ar niacinamīdu – nepārspētu sastāvdaļu ādas kopšanas līdzekļos, kas palīdz uzlabot ādas izskatu, stiprinot tās aizsargbarjeru un trejkrāsu vijolītes ekstraktu, kas rūpējas par šūnu atjaunošanās procesu. Izšķīstot bumba iekrāso ūdeni zilā krāsā, atstājot uz ādas patīkami nomierinošu aromātu, kurā sajutīsi bergamotes, upeņu un nektarīna notis. Izbaudi #laikssev un mieru, kas nāk kopā ar to!

Vannas bumba “Mēness maģija”

Pilnmēness iedvesmotās formas vannas bumbas sastāvā ir sertificēts aromāts, kas īpaši izstrādāts miega kvalitātes uzlabošanai. Bagātināta ar mirdzumiem un alginātu, tā piešķir ūdenim maigu un glāstošu gelveida struktūru, iekrāso to melni mirdzošā krāsā, ļaujot iegrimt nomierinošajā zaļās tējas un rožu aromātā, kas arī pēc vannas peldes būs sajūtams uz ādas un vannas istabā. Piepildi #laikssev ar maģisko mieru, kas pārklāj pasauli brīdī, kad iestājas nakts. 

Putojošā vannas bumba “Saules enerģija” 

Ļauj lai piparmētru un citrusaugļu spirdzinošais aromāts piepilda Tevi ar saulainu enerģiju. Vannas bumba bagātināta ar kurkumas ekstraktu, kas uzlabo ādas tekstūru, padarot to maigu, elastīgu un gludu, tāpēc bieži izmantota sastāvdaļa kosmētikas produktos. Šī bumba iekrāso ūdeni uzmundrinoši dzeltenā krāsā, un kombinācijā ar oranžo sāli un mirdzumiem rada sajūtu, ka atrodies saules pielietā pludmalē. Piepildi #laikssev ar visvareno un glāstošo saules spēku! 

Atklāj mūsu aromātisko vannas bumbu spēku un izmanto to atbilstoši to paredzētajai iedarbībai.

Tavs labsajūtas un apzinātu emociju sabiedrotais,
STENDERS

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]