Par jaunu draudzību!

2019-05-01

Esam kļuvuši par grupas Carnival Youth draugiem un visa gada garumā kopīgi “vārīsim ziepes”. Grupa “Carnival Youth” ir viena no veiksmīgākajām jaunās paaudzes grupām ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā – 2016. gada sākumā to apliecināja ansamblim piešķirtā “European Border Breakers” (EBBA) balva.

2019. gada 16. augustā iznāks grupas trešais studijas albums “Good Luck”, kuram par godu grupa dosies savā līdz šim intensīvākajā Eiropas koncerttūrē.

Un kā tad bez pārsteigumiem?
Lūk, pirmie no tiem!

Sadarbībā ar Carnival Youth esam radījuši jaunu produktu STENDERS vannas bumbu sortimentā – tumši pelēku putojošo vannas bumbu sirds formā ar mirdzumiem. Carnival Youth dalībnieki viesojās STENDERS laboratorijā un izvēlējās šīs vannas bumbas aromātu, kas nosaukta grupas jaunā albuma vārdā - «Good Luck».

Ar ko vēl īpaša ir jaunā vannas bumba?
Tā ne tikai noskalos visas bēdas, bet pat dziedinās lauztās sirdis!

10. maijā tika izdots Carnival Youth un STENDERS sadarbības singls “Desktop” un varam pačukstēt, ka videoklipā aktieru lomā iejutušās arī Stenders jaunās želejziepes!

 

Ja arī Tu esi Carnival Youth mūzikas cienītājs, seko līdzi aktivitātēm, jo esam parūpējušies par lieliskiem piedzīvojumiem, kuros būs iespēja piedalīties arī Tev!

« Atgriezties
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]