Par zeltu

2013-06-02

Zelts – Aurum, no latīņu valodas nozīmē mirdzošā rītausma.

Zelts ir salīdzinoši mīksts, dzeltenas krāsas metāls. Zelta ieguve ir sarežģīta. Šahtas atrodas pat līdz 4000 metru dziļumā, kur temperatūra pārsniedz +30 °C. Zeltu saturošo rūdu paceļ virszemē un izskalo no tās zeltu. No vienas tonnas rūdas parasti iegūst tikai 5 gramus zelta.

Zelts vienmēr ticis augstu vērtēts dēļ tā skaistuma un spējas pretoties korozijai. Pateicoties relatīvi mīkstajai konsistencei, zelts kļuva par pirmo metālu, ko cilvēki iemācījās apstrādāt.

Jau vairākus tūkstošus gadus cilvēki sajūsminās par zelta mirdzumu un novērtē tā pozitīvo ietekmi uz veselību. Senajā Ēģiptē faraonu sievas daļēji sasmalcinātu zeltu pievienoja vannas peldēm un ķermeņa kopšanas līdzekļiem. Viduslaiku Eiropā ļoti populārs bija tā saucamais „zelta ūdens”. Alķīmiķi centās atklāt noslēpumu, kā jebkuru no parastajiem metāliem pārvērst zeltā. Tolaik domāja, ka zelts ir visu lietu pilnība un ticēja, ka tas spēj līdzsvarot cilvēka ķermeni, dvēseli un garu.

Arī mūsdienās neviens cits metāls labāk par zeltu neatbilst skaistuma, tīrības, ekskluzivitātes un spēka etaloniem. Zelts simbolizē augstākos sasniegumus – olimpiskās medaļas, Oskara statuetes u.c. Zelts ieņem izcilu vietu mūsu sabiedrībā – to kāro iegūt un ar to lepojas.

Par koloidālo zeltu

Apvienojot modernās tehnoloģijas un dabas dārgumus, ir iegūts zelta veids, kas sniedz efektīvāku rezultātu kā iepriekšējos gadsimtos, kad zelts tika vienkārši sasmalcināts un pievienots ūdenim. 

Mūsdienu kosmētikā izmanto 24 karātu koloidālo zeltu – no 1 līdz pat 1000 nanometriem sasmalcinātas 24 karātu zelta daļiņas, iegūstot koloidālu šķīdumu. Šo šķidro zeltu no visām pusēm kā lodīte ieskauj dabisku lipīdu kārtiņa -sojas lecitīns. Tas kalpo kā palīgs zelta transportēšanai līdz ādas dziļākajiem slāņiem.

Viena no ādas galvenajām funkcijām ir aizsargāt ķermeni no ārējās vides iedarbības. Tāpēc epiderma, ādas virsējā kārta, praktiski nelaiž cauri uz ādas uzklātās vielas. Lai šo atrisinātu un vērtīgos zelta atomus nogādātu līdz dziļākiem ādas slāņiem, koloidālais zelts tiek ievietots liposomā – tauku lodītē. Tā spēj caur epidermas nelielajām atverēm nokļūt dermā, lai tur piedalītos ādas šūnu atjaunošanās procesā.

Zelta līnijas kopīgās sastāvdaļas

Sastāvdaļas Iedarbība
24 karātu koloidālais zelts

Zelta putekļu kosmetoloģiskā iedarbība:

 • stimulē un uzlabo ādas tonusu,veicina ādas elastību, 
 • ilgstoši mitrina,
 • novērš priekšlaicīgu novecošanu, saglabājot ādas jaunību,
 • piešķir ādai dzīvīgumu.
Granātābolu ekstrakts

Iegūts no granātābola augļiem, kas ir bagāti ar dabiskajām skābēm, kāliju, un fosforu. 

Granātābolu ekstrakts satur tanīnus – dabiskus antioksidantus, kas cīnās ar brīvajiem radikāļiem, ko āda uztver no UV starojuma un apkārtējās vides piesārņojuma. 

Kosmētika ar granātābolu ekstraktu veicina ādas šūnu atjaunošanos.

Izsmalcināts dizaineru aromāts Izmeklēts dizaineru aromāts uz ķermeņa atstāj smalku smaržu buķeti. Tas rada ekskluzivitātes un svētku sajūtu.

 

Nesatur: parabēnus un silikonus.

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]