Pavasaris — laiks uzplaukt gan dabai, gan pašiem

2021-04-12

Eiropas Ziemeļos, pavasaris ir īpašs notikums. Pavasarī saule sāk spīdēt spožāk un siltāk, arvien biežāk mūsu sejas rotā smaids un mūsu prātos pavīd priecīgas domas. Pavasaris — tas ir plaukstošās dabas apsolījums, ka ir pienācis laiks jaunam posmam mūsu dzīvē.

Tieši tāpēc šis skaistais laiks ne tikai ziemeļniekiem, bet gan visas pasaules iedzīvotājiem saistās ar kārtības ieviešanu — mēs ar teju pārcilvēcisku enerģiju ķeramies pie lielās pavasara tīrīšanas, grandiozu vasaras plānu kalšanas, organisma attīrīšanas, jaunas garderobes iegādes, pie visa, kas liek mums pasmaidīt un labsajūtā nodomāt: “Jā, tagad varu pāršķirt jaunu lapu savā dzīves grāmatā.”

Daba mostas — mostos arī es!

Un kā gan nesmaidīt? Kā gan nedungot līksmu meldiņu, dodoties ikdienas gaitās, ja daba mostas? Saules staru glāstīti, plaukst pumpuri (vai zināji, ka, plaukstot kastaņai, vērīgākie klausītāji var sadzirdēt, kā tās pumpuri paukšķ — tie vārda tiešajā nozīmē eksplodē!), zied pūpoli, sniegpulkstenītes, krokusi, narcises - gaisā virmo reibinošs aromātu virpulis!

Nevienam nav noslēpums, ka pietiekams D vitamīna daudzums organismā ir laba garastāvokļa galvenais priekšnosacījums. Un vai ir labāks veids, kā dabīgi uzņemt šo prieka vitamīnu, par gozēšanos siltā saulītē? Saules stari modina ne tikai dabu, bet arī mūsu prātus un emocijas. Domas kļūst skaidrākas, mūsos rodas enerģija un motivācija pavisam viegli paveikt to, kas, iespējams, ticis atlikts “uz vēlāku” jau kopš rudens. Atsāki sportot? Sāki biežāk gatavot mājās? Pieteicies gleznošanas meistarklasēm? Uzminējām!

Uzplaukt kā iekšēji, tā ārēji

Vai pamanīji, ka līdz ar dabas mošanos arī ķermenis liek par sevi manīt? Vai nav tā, ka tev arvien biežāk kārojas augļi, dārzeņi, zaļumi un svaigi spiestas sulas? Ne velti šis ir laiks, kad daudzi iecienījuši dažādas organisma attīrīšanas kūres. Kāds iepletīs acis izbrīnā, bet cits nespēj iedomāties pavasari bez svaigu dīgstu baudīšanas katrā ēdienreizē, bez priežu pumpuru tējas un (jā, patiešām!) pat jauno nātru dzinumu novārījuma, kas ir izteikti bagātīgs dzelzs avots.

Kad svaigie labumi uzņemti, dzīvesprieks teju vai laužas uz āru no katras poras! Pašsaprotami, ka labo noskaņojumu un pašsajūtu gribam atspoguļot arī izskatā — tā, lai visa pasaule redz. Mēs iesakām nopirkt spilgtu, krāsainu, ar ziediem rotātu jaku, rozā krāsas saulesbrilles un bezrūpīgi doties baudīt dzīvi!

Laiks sev — bez mazākās vainas apziņas

Patiesi priecājamies, ka visā pasaulē arvien biežāk izskan tēze, ka, pavasarim iestājoties, iesakām ieviest arī savā ikdienā: “Lūk, par ko es vairs nekad atvainošos.” Mūsuprāt, par to, ka atvēli laiku tikai un vienīgi sev, jau sen vairs nevajadzētu atvainoties. Kad vien vēlies, atpūties, lasi grāmatas, no rīta paguli ilgāk vai gluži vienkārši dodies uz vannas istabu, lej pilnu vannu silta ūdens un izbaudi, kā attīrās prāts un dvēsele.

Lai paspilgtinātu emocijas un sajūtas, iesakām papildināt vannošanos ar putojošo vannas bumbu “Pavasara vēstnesis”. Šis putniņš ir vienkrāsains tikai no ārpuses — patiesās krāsas slēpjas tā iekšienē!

Par pavasari tas vēsta ar piesātinātu aromātu un krāsu pilnu vannu. Rokām darinātā putojošā vannas bumba bagātināta ar alvejas sulu un kurkumas ekstraktu, kas rūpējas par ādas mitrināšanu, atjaunošanu un aizsargāšanu, piešķirot tai samtainu maiguma sajūtu. Izbaudi saldā aromāta radīto noskaņu, atvēlot laiku tikai sev!

Līksmu pavasari vēlot,
Tavs STENDERS

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]