Piešķir savam mājoklim raksturu ar īpašu aromātu

2020-12-15

Man aromāti ir ļoti svarīgi: sākot ar svaiguma pilnām smaržām siltajā sezonā un piezemētām, muskusa un dzintara notīm piepildītām aukstajā sezonā un beidzot ar aromātu, kas piepilda un ieskauj manas mājas. Dažādi aromāti var mūs spēcīgi ietekmēt: uzmundrināt, iedvesmot un iepriecināt vai arī otrādi ‒ nomākt un radīt diskomfortu, tāpēc ir svarīgi izvēlēties īsto smaržu noti, kas ilgstoši radīs pozitīvas asociācijas un neapniks.

Gada noslēgumā STENDERS ir radījis īpašu smaržu kolekciju mājām, lai tagad, kad mājās pavadām lielāko daļu laika, gaisotne kļūtu vēl patīkamāka un siltāka. Kolekcijā ir iekļauti pieci dažādi mājām paredzēti aromāti un aromātiskās sveces, kas ar ļoti elegantu un izsmalcinātu iepakojumu papildinās, manuprāt, jebkuru interjeru.

Mājas aromātu un sveču kolekcijā ir iekļauti šādi aromāti: “Ingvers un apelsīna ziedi” ‒ tiem, kuri katru dienu vēlas nedaudz sajust omulīgo Ziemassvētku smaržu, “Melnā orhideja un lilija” ‒ elegantai un izsmalcinātai sajūtai, “Avene un melnā vaniļa” ‒ īstiem gaisīgu desertu faniem, “Vidusjūras zilais” ‒ vasaras svaiguma un jūras aromāta cienītājiem, bet “Tabaka un dzintars” ‒ noslēpumainu un austrumniecisku aromātu cienītājiem.

Mani iecienītākie aromāti ir melnā orhideja un lilija, avene un melnā vaniļa, taču mans absolūtais favorīts ir tabaka un dzintars, kas tiks izvietots gan guļamistabā, gan darba zonā, lai papildinātu maģiskās sajūtas pēc vannas rituāliem un iedvesmotos arvien jauniem un radošiem darbiem. Tabakas un dzintara aromāts man asociējas ar tuviem un tāliem ceļojumiem. Kamēr tas nav iespējams fiziski, aromātiskā svece un smaržu kociņi ļaus man pasapņot par maniem iecienītākajiem galamērķiem.

Smaržu un aromātu veidošana ir īsta māksla un jāatzīst, ka izvēlētais parfīms var ļoti daudz pateikt arī par cilvēku: rakstura īpašībām, interesēm, gaumi, noskaņojumu un citiem aspektiem. Dažādās pasaules kultūrās, piemēram, Japānā, par telpu aromātu tiek īpaši domāts un ir grūti atrast restorānu, veikalu vai citu iestādi, kurai nebūtu izvēlēta sava īpašā smarža. Savukārt augstas klases viesnīcas mēdz izstrādāt pat īpašus aromātus, lai piešķirtu šķipsniņu maģijas, kas aicinātu atgriezties. Mēdz pat gadīties, ka smaržu nosaukums vai izcelsme tiek rūpīgi slēpta, lai tā atkal un atkal pārsteigtu viesus.

Palutini sevi un piešķir savām mājām īpašu maģiju! Tici man, grāmatas lasīšana vai romantiskas vakariņas vēl nekad nebūs bijušas īpašākas. Kurš aromāts būs tavs?

Raksta autore: Kristīne Šeiko

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]