Pirmssvētku darāmo lietu saraksts

2018-12-11

Netkarīgi no tā, ko esam darījuši aizvadīto mēnešu laikā, gadu no gada Ziemassvētki pie mums atskrien nemanot, pārsteidzot pavisam nesagatavotus, tāpēc esam Tev sagatavojuši sarakstu ar lietām, kuras jāpagūst izdarīt līdz svētkiem un kuras pavisam noteikti vari sākt veikt jau šajā vakarā.

DĀVANU SARAKSTS

Šis ir process, kas varētu aizņemt visilgāko laika periodu, jo rūpīgi un nesteidzoties jāsaraksta visu apsveicamo cilvēku vārdi (ģimene, radinieki, draugi, darba kolēģi… ) un jāatzīmē dāvana, kuru vēlies katram pasniegt. Atceries - ar rokām darinātas, vienkāršas, bet pārdomātas dāvanas vienmēr iepriecina visvairāk. Tāpēc, ja plāno tās sagatavot paša spēkiem, klāt šim sarakstam noteikti pieraksti visu, kas ir nepieciešams vai vēl pietrūkst to sagatavošanai.

Mēs, protams, esam padomājuši par to, lai Tev šis pirmssvētku laiks būtu mierīgāks, tāpēc jau laicīgi esam sagatavojuši dažādus STENDERS dāvanu komplektus.

GARDEROBE

Lai arī kādas ir plānotās svētku aktivitātes, garderobi vērts sagatavot jau laicīgi. Ja aktivitātes plānotas ārā vai kādā vēsā vietā, noteikti būs nepieciešami silti apģērbi - vilnas zeķes, mohēras džemperis, Ziemassvētku tēmas pidžamma, silti adītie cimdi u.c. Ja viena pēc otras rindojas svētku eglītes jeb svinīgāki pasākumi, padomā par svētku kleitu, smokingu, zeķbiksēm, kurpēm, žaketi un aksesuāriem. Nepārsteidz sevi nesagatavotu!

VISS NEPIECIEŠAMAIS DĀVANU SAIŅOŠANAI

Ietinamais papīrs, lentītes, bantītes, līmlente, dekoratīvā līmlente, egļu zariņi, vārdu kartītes, rakstāmpiederumi u.c. Dāvanu saiņošana patiesībā ir sirsnīgs, relaksējošs process, ja vien laicīgi esi sagatavojis visu nepieciešamo. Protams, ja dāvanu saiņošana nav Tava mīļākā nodarbe, izlaid šo gatavošanās posmu un atstāj to profesionāļa rokās.

KARTĪŠU RAKSTĪŠANA & TO IZSŪTĪŠANA

Mēs ļoti ceram, ka šajā digitālajā laikmetā neesi aizmirsis ar roku rakstīto apsveikumu kartīšu šarmu. Uzruna, jauks novēlējums vai dzejolītis un paraksts. Tas ir arī viss, kas nepieciešams. Laicīgi noskaidro precīzas vēstuļu saņēmēju adreses, sagādā vairākas pastmarkas un aploksnes, un viens lielisks svētku darbiņš būs paveikts!

SVĒTKU RECEPTES

Lai svētku vakarā sirds mierīgāka un laiks vairāk tiktu pavadīts gatavojoties, nevis veikalu rindās - jau laikus saraksti receptes un nepieciešamās sastāvdaļas svētku galdam. Šis ir laiks, kad apjautāties vecmāmiņai par štovētajiem kāpostiem vai kārtīgi izrevidēt visus mājās pieejamos žurnālus, lai atrastu tieši to, ko kārojas visvairāk.

FILMAS & MŪZIKA

Bez filmas “Viens pats mājās”, šķiet, nu jau vairs nav iedomājami nevieni mūsdienu Ziemassvētki. Ja nevēlies paļauties uz piedāvāto TV programmu, jau laikus noskaidro, kuras ikoniskās svētku filmas vēl nav redzētas, kuras vēlies skatīties atkārtoti arī šogad un kuras iepriecinātu Tavu ģimeni. Līdzīgi ir ar Ziemassvētku mūziku. Šis ir tas īsais laika posms gadā, kad nevajadzētu kautrēties, ķeroties pat pie visbanālākajām filmām un skandinātākajām svētku melodijām.

EGLĪTE & DEKORĀCIJAS

Kā jau minējām šī raksta sākumā - svētki pienāk nemanot, un eglītes sagādi noteikti nedrīkst atstāt uz pēdējo brīdi. Tāpat ir arī ar svētku dekorācijām, jo tieši tās mūs visātrāk pietuvina īstajam noskaņojumam, raisa idejas un ļauj baudīt mirkli, vien vērojot to skaistumu. Skuju smarža, svecīšu liesmiņas, vizuļojoši eglīšu rotājumi… Sāc ar to, kas Tev vistuvākais.

Darāmo lietu saraksts nav sagatavots kādā konkrētā secībā. To pielāgo savām vajadzībām. Ja pietrūkst iedvesmas, sāc ar filmām un mūziku. Ja vēlies sākt ar laikietilpīgāko, ķeries pie kartīšu izsūtīšanas vai dāvanu saraksta veidošanas.
Lai priecīgi!

« Atgriezties
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]