Randiņš ar sevi

2019-03-07

Pie mums - STENDERS birojā, laboratorijā, veikalos un ražotnē-, katrs mirklis tiek veltīts tam, lai radītu skaistāku ikdienu. Mēs ticam, ka katra diena var būt Valentīndiena un katrs mēnesis - mīlestības pārpildīts. Vēl vairāk ticam, ka mīlestība jādala ne tikai ar citiem, bet arī sevi.

Uz romantisku, pārdomātu, mīlestības bagātu randiņu uzaicināt nevienu citu kā sevi. Ar ko sākt? Ko šādā randiņā iesākt? Šeit pāris idejas :

Sapucējies. Visu dienu nodzīvot pidžamā iespējams ir Tavs sapnis ( ja tā, tad droši izvēlies šo opciju), bet nekas nerada svētku sajūtu vairāk kā pucēšanās. Balles kurpes, mirdzošā kleita vai žakete un mīļākās smaržas. Burvīgs sākums lieliskai dienai!

Pārsteidz sevi ar dāvanu. Neliela rotaslieta vai panna cepšanai… lai arī kāda būtu Tava izvēle, iepriecini sevi ar sen kāroto. Lai šī dāvana kalpo kā atgādinājums tam, ka uz randiņiem jādodas tikpat regulāri kā pie manikīra vai friziera.

Ar roku rakstīta apsveikuma kartīte. Tā vietā, lai uzrakstītu kartīti jubilāram vai mīļotajam cilvēkam, uzraksti apsveikuma kartīti vai vēstuli sev. Pasaki paldies par paveikto, par pārdzīvoto un apsoli, ka turpināsi mīlēt sevi šodien, rīt un vienmēr.

Iepriecini sevi ar ziediem. Februāris ir mēnesis, kurā vairāk kā citos ziemas mēnešos vēlamies sajust saulīti un pavasari. Tulpes, narcises, hiacintes.. ziedi radīs pavasara sajūtu un sniegs aromātu, kuram grūti pretoties.

Filmu/grāmatu maratons. Noteikti ir kāda filma, seriāls vai grāmata, kurai jau sen vēlies veltīt savu laiku, bet tā arī nav sanācis. Komēdija, šausmu vai animācijas filma, autobiogrāfija, romāns vai dzejoļu krājums - randiņā ar sevi Tu izvēlies tieši to, ko sirds kāro.

Vakariņas. Ja gatavošana ir viena no Tavām sirdslietām, sarīko sev gastronomiskas, trīs kārtu vakariņas. Izplāno ēdienkarti, sagādā nepieciešamās sastāvdaļas, eksperimentē, iepazīsti jaunas garšas, smaržas un tekstūras. Šī būs neaizmirstama, īpaši iedvesmojoša pieredze, kuras laikā uzkrāsi daudz jaunas zināšanas.

« Atgriezties
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]