Roku kopšanas rituāls ar vērtīgākajiem STENDERS produktiem ādas maiguma sajūtai

2017-04-19

Rokas, tāpat kā sejas āda, ik dienas tiek pakļautas vēja, saules, sala, ūdens, turklāt arī sadzīves ķīmijas ietekmes. Visu šo ārējo faktoru ietekmē roku āda noveco daudz ātrāk. Ādas pīlings ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā parūpēties par ādas atjaunošanu, sniedzot tai tūlītēju maiguma un zīdainuma sajūtu. Ja šo procedūru papildināsi ar citiem vienkāršiem, bet līdzvērtīgi efektīviem soļiem, tavas rokas ilgstoši saglabās maigumu, gludumu un sakoptu, jauneklīgu izskatu. 

1. solis

Nomazgā rokas ar patīkami siltu ūdeni un maigi putojošām ziepēm vai dušas zefīru. Īpašai kopšanai izvēlies ar barojošu krēmu vai glicerīnu bagātinātas ziepes, kas sniegs ādai papildu mitrināšanu.

2. solis

 

Vismaz reizi nedēļā palutini savas rokasar kopjošu roku vanniņu – bagātini ūdeni ar attīrošo vannas sāli vai vannas pienu ādas maigumam. Ar vannas sāli bagātināts ūdens palīdzēs attīrīt ādu, stiprināt nagus un regulēt mitruma līmeni šūnās, novēršot pietūkumu. Savukārt vanniņa ar vannas pienu padarīs roku ādu maigu un elastīgu. 

3. solis

Dziļi attīri roku ādu, veicot ādas pīlingu – izvēlies jauno roku skrubi ar tūlītēju atjaunojošu iedarbību, ko radījām iedarbīgam, bet vienlaikus maigam pīlinga efektam. Pēc šāda rituāla uzlabosies asinsrite un tavs roku krēms ādā iesūksies daudz labāk. 

4. solis

Mitrini, mīkstini un aizsargā savas rokas, uzklājot bagātīgu, lutinošu un aromātisku roku krēmu vai roku losjonu. STENDERS roku krēmi parūpēsies, lai roku āda tiktu aizsargāta un papildu bagātīgi barota, tā padarot to maigu un samtaini gludu.

5. solis

Parūpējies, lai rokas ilgstoši izskatītos glītas un sakoptas – aizsargā nagu kutikulas ar barojošo šī sviestu. Sviestiņš uz tavas ādas izveidosmitrumu aizsargājošu kārtiņu, kas pasargās no pārliekas mitruma iztvaikošanas, bet vienlaikus aizsargās nagus no pārlieku liela mitruma, ja dienas laikā tev bieži jāmazgā vai jāslapina rokas.

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]