Roku krēms un lūpu balzams maigumam

2020-09-16

Kas atrodas manā ikdienas skaistumkopšanas maciņā? Lūpu krāsa, skropstu tuša, mini acu ēnu palete, izgaismotājs, roku dezinfekcijas līdzeklis, lūpu balzams un roku krēms. Kā Tu rūpējies par trauslo roku un lūpu ādu? Vai ikdienā lieto aizsargājošus un barojošus produktus? Nereti tiek pieņemts, ka roku krēms un lūpu balzami ir pirmās nepieciešamības lietas tikai gada aukstajā sezonā, taču vienmēr ir svarīgi atcerēties, ka ādu ietekmē gan aukstums, gan karstums, kā arī citas aktivitātes, piemēram, dārza darbi vai cimdu aizmiršana plauktiņā. Vai zini, kādi ir STENDERS klientu divi iecienītākie lūpu balzami un roku krēmi? Vai kāds no šiem ir arī Tavs favorīts?

DZĒRVEŅU UN GREIPFRŪTU-CIDONIJU ROKU KRĒMI

STENDERS aizsargājošie roku krēmi īpašām rūpēm - produkts ne tikai sagādās patīkamu maiguma sajūtu pēc pirmās lietošanas reizes, bet arī izveidos mitrumu saglabājošu aizsargkārtiņu, kas gādās par roku labsajūtu. Man ir ļoti svarīgi, lai krēms būt barojošs, taču neatstātu taukainus nospiedumus un nepatīkami lipīgu sajūtu un esmu priecīga, ka zīmola roku krēmi ne reizi nav likuši vilties.

Dzērveņu roku krēms ir papildināts ne tikai ar ogu ekstraktu, bet arī ar vērtīgo kadiķogu ēterisko eļļu, kas rūpēsies par gludu un samtainu ādu. Greipfrūtu-cidoniju roku krēma sastāvā ir arī alantoīns, kas nodrošina efektīvu ādas barošanu. Abus roku krēmus papildina arī šī sviests, kas rūpējas par ādas atjaunošanu. Šī sviestu nereti mēdz saukt arī par Āfrikas zeltu, ko iegūst no karitē koka augļiem. Āfrikas sievietes jau izsenis lieto brīnumaino sviestu skaistumkopšanā, lai pasargātu sevi no sausajiem Āfrikas tuksnešu vējiem. Kuru krēmu izvēlēsies Tu - atspirdzinošo dzērveni vai rudenīgo greipfrūtu-cidoniju?

DZĒRVEŅU UN SMILTSĒRKŠĶU LŪPU BALZAMI

Man lūpu balzams vienmēr ir ne tikai somiņā, bet arī kabatā un vēl maciņā - drošības pēc man tie ir vairāki, lai ikdienas steigā to neaizmirstu. Barojošs, samtaini maigs un smaržīgs - mazā iepakojumā slēpjas īsta bagātība. STENDERS klienti visbiežāk izvēlas dzērveņu vai smiltsērkšķu lūpu balzamu - es pievienojos dzērveņu mīļotāju klubiņam. Pateicoties dabiskajam šī sviestam, lūpas tiks aizsargātas un mitrinātas. Spēcinošam lūpu komfortam izvēlies smiltsērkšķu lūpu balzamu un palutini sevi ar atsvaidzinošo aromātu. Lai arī smiltsērkšķi esam īpaši aktīvi iepazinuši tieši pēdējo gadu laikā, ogu lietoja jau senās Āzijas medicīnā un skaistumkopšanā. Mēs esam par veselīgām un skaistām lūpām!

Mēs ļoti ceram, ka arī Tu neaizmirsīsi ikdienas skrējienā parūpēties par sevi. Atceries - labsajūta vairo prieku un enerģiju!

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]