Rūpes par sevi - tējas koka ziepes

2020-09-14

Mums rūp jūsu rūpes par sevi un saviem mīļajiem. Mēs dalāmies gabaliņā dabas spēka un aizsardzības, dāvinot antiseptiskas Tējas koka ziepes katram tiešsaistes un veikala pirkumam. Tējas koka ēteriskā eļļa ir īsts brīnumlīdzeklis, par kuru dažkārt aizmirstam. Šī eļļa, kas pievienota ziepēm, noder tādās situācijās kā, piemēram, sīku brūču un roku dezinfekcijai, ādas izskata un labsajūtas uzlabošanai, mundrumam un labam noskaņojumam, un citām lietām.

Vai zini, kā tiek iegūta tējas koka ēteriskā eļļa? To iegūst no Austrālijā esošā auga - Melaleuca alternifolia. Iegūšanas process ir pavisam vienkāršs - pateicoties tvaika destilācijai, no smalkajām lapām tiek iegūta vērtīgā eļļa, kuru Austrālijas pirmiedzīvotāji pazīst jau gadsimtiem ilgi. Pateicoties viņu atklājumiem, arī mēs savā ikdienā varam izmantot šo “ārstējošo koku”. Kāpēc izvēlēties STENDERS Tējas koka ziepes tagad?

Laimes hormonu aktivizēšanai un mundrumam

Pasaulē ir ļoti daudz ēterisko eļļu, kuru smarža un vērtīgās vielas mums sniedz laimes sajūtu. Iedomājies tējas koka ziepīšu smaržu savā ikdienas skaistumkopšanas rituālā...kuram gan vairs ir nepieciešama šokolāde? Jāatzīst, ka tējas koka eļļas ziepītes atmodinās ne tikai ķermeni un ādu, bet iedos mazu zing arī prātam, jo burvīgais aromāts nodos signālu degunā esošajiem receptoriem, kuri tālāk to novirzīs smadzenēm, izraisot laimes hormonu - serotonīnu un endorfīnu – izdalīšanos. Es noteikti varu tam piekrist!

Izmanto tējas koka eļļas antiseptiskās un antibakteriālās īpašības

STENDERS komanda vēlas atgādināt, ka šobrīd ir jāievēro dažādi drošības pasākumi, tajā skaitā īpaša uzmanība ir jāvelta arī higiēnai. Ziepītēs esošā tējas koka eļļa un alvejas sula ne tikai atmodinās un pabaros ādu, bet izveidos arī aizsargkārtu, kas pasargās no kaitīgajiem saules stariem, brīvajiem radikāļiem, piesārņojuma un dažādām infekcijām. Neaizmirsti mazgāt rokas un atgādini to arī saviem mīļajiem! Starp citu, tējas koka ziepītes ne tikai pasargās no baktērijām, bet arī padarīs ādu maigāku, kā arī nesausinās to, kas šobrīd ir īpaši svarīgi.

Tējas koka eļļas ziepītes īpaši noderēs iekaisušas un jutīgas ādas īpašniekiem

Cik vien sevi atceros, es vienmēr lielu uzmanību esmu pievērusi ādas tīrībai, kas nereti manu jutīgo ādu padarīja vēl jutīgāku un viegli ievainojamu. Jau tad mans atklājums bija tējas koka eļļa, kas manu ādu nomierināja. Es izmantoju gan dušas želejas, gan krēmus, kuru saturā bija šis brīnums. Tējas koka ēteriskā eļļa tiek uzskatīta par spēcīgu līdzekli, un daudzi tai dod priekšroku kā dabiskai alternatīvai un lieto dažādu medikamentu un agresīvu ķīmisku vielu saturošu kosmētisko produktu vietā. Ņemot vērā iepriekš minēto, STENDERS tējas koka ziepītes šobrīd būs tieši laikā.

Mēs vēlamies uzsvērt, ka šis ir īstais laiks, lai pievērstu uzmanību sev un saviem mīļajiem. Esiet kopā, runājiet viens ar otru, rīkojiet filmu un spēļu vakarus, veltiet laiku sev, izlasiet kādu labu grāmatu, ēdiet veselīgi, dodieties pastaigās, sportojiet, veltiet viens otram labus vārdus, ievērojiet veselīga miega ritumu, pievērsiet uzmanību higiēnai un skaistumkopšanas rituāliem, un dariet to, kas liek jums justies laimīgiem!

Raksta autore: Kristīne Šeiko

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]