Ziemeļu dabas iedvesmotas rūpes Tavam smaidam

2023-01-13

Smaids izglābs pasauli, smaids atbruņo, smaids ir mīlestība, smaids neko nemaksā, smaids pagarina mūžu! Šie ir tikai daži no apgalvojumiem par patiesībā vienkāršu procesu, aiz kura slēpjas ne tikai cilvēka raksturs, emocijas un attieksme, bet arī vesela mutes dobuma higiēna, kuru būtiski ietekmē mūsu ikdienas paradumi. 

Kā pareizi kopt zobus? 

Aiz katra smaida slēpjas rūpes par zobiem, kas rītos un vakaros sākas ar pavisam vienkāršām, bet ļoti nozīmīgām darbībām Tavā vannas istabā. 

 • Zobi jātīra vismaz divas reizes dienā (parasti no rīta un vakarā) pēc ēšanas. 
 • Divas minūtes! Tieši tik daudz laika jāvelta zobu tīrīšanai. Lai to ievērotu, mēs iesakām uzlikt kādu sev mīļu un vismaz divas minūtes garu dziesmu. Tīri zobus un kustini gurnus, lai sāktu un noslēgtu dienu priecīgi. 
 • Tavas smaganas novērtēs, ja zobus izvēlēsies tīrīt ar zobu birsti, kurai ir mīksti sariņi. 
 • Atceries izdiegot zobus vismaz reizi dienā. 
 • Noteikti notīri arī pašu mēli.  
 • Ja jūti nepieciešamību, tad pēc tīrīšanas vari izskalot muti ar mutes skalošanas līdzekli, kurš visbiežāk tiek lietots tāpēc, lai padarītu elpu vēl svaigāku.  
 • Kad pagājušas divas minūtes un zobi ir kārtīgi iztīrīti, paskaties spogulī un uzsmaidi sev un pasaulei. 

Zobu pulveris – dabai draudzīga alternatīva ikdienas zobu kopšanai 

Kas ir zobu pulveris? 

Patiesībā zobu pulveris ir zobu pastas priekštecis. Elpas svaigumam un zobu tīrībai kombinācijā ar ūdeni savā laikā tika lietoti pelni, saberztas olu čaumalas un pat dzīvnieku kauli. Šodien mums nekas pašiem nav jāberž, lai gan zobu pulveri itin viegli iespējams izgatavot pašu spēkiem.

Tas ir ideāls produkts ilgtspējas, funkcionalitātes un dabas mīļotājiem. Pateicoties dabiskajām sastāvdaļām, iepakojumam un ražošanas specifikai, tas nereti tiek uzskatīts par dabai draudzīgu alternatīvu zobu tīrīšanai. Turklāt vairāki pētījumi ir pierādījuši, ka zobu pulveris noņem zobu aplikumu daudz efektīgāk nekā zobu pasta. 

Kā lietot zobu pulveri? 

Būtiska nianse, kas zobu pulveri atšķir no zobu pastas ir tā, ka tas ir sausā veidā, kas nozīmē, ka, lai tas veiktu savu tīrīšanas funkciju, tam nepieciešams pievienot papildu ūdeni. Sāc ar to, ka pirms tīrīšanas samitrini zobu birstīti, kuru pēc tam saudzīgi iemērc trauciņā, kurā stāv zobu pulveris. Sākumā, iespējams, būs mazliet jāpierod pie zobu pulvera struktūras, bet galvojam, ka ar laiku Tu pie tās būsi tā pieradis, ka negribēsi to mainīt ne pret ko citu. Uzmani, lai trauciņā, kurā glabā zobu pulveri, neiekļūtu mitrums, kas var ietekmēt tā kvalitāti.  

Atsvaidzinošs, mineralizēts un ogles piepildīts zobu pulveris 

Tavu zobu veselībai esam radījuši trīs dažādus zobu pulverus, kuros izmantotas dabiskas un efektīvas izejvielas, lai nodrošinātu kvalitāti un funkcionalitāti. Domājot par ilgtspēju, visi STENDERS zobu pulveri ir bez pievienota ūdens un to sastāvā ir 97% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. Mūsu zobu pulveri palīdz atgriezt zobu dabīgo krāsu, piemēroti vegāniem un ikdienas lietošanai, lai maigi un efektīvi ļautu Tev rūpēties par savu zobu labsajūtu. 

Atsvaidzinošs zobu pulveris “Svaigā piparmētra”

Tā sastāvā ir kaolīna māli, kuriem piemīt antibakteriālas īpašības, kas palīdz cīņā ar sliktu elpu, kariesu un uzlabo mutes dobuma veselību. Mālu sastāvā esošais kalcijs, cinks un magnijs dabiski stiprina zobus. Pulverim pievienots arī jonizēts, atomizēts jūras ūdens, samazinot baktēriju daudzumu, līdzsvarojot pH līmeni, aizsargājot zobus, kā arī samazinot smaganu asiņošanu. Savukārt piparmētru ēteriskā eļļa un mentola kristāli rūpēsies par svaigu elpu. 

Ogles zobu pulveris “Melnā piparmētra”

Pievienotā bambusa ogles pūdera attīrošās īpašības ir novērtētas jau gadsimtiem ilgi. Lai cik tas dīvaini nešķistu, paskatoties uz tā melno krāsu, tā ir viena no izcilākajām sastāvdaļām zobu balināšanai. Pateicoties melno piparu pretiekaisuma un antibakteriālajām īpašībām, tas izcili rūpējas par mutes dobuma veselības saglabāšanu. Tautas medicīnā melnie pipari tiek plaši izmantoti, lai ārstētu smaganu iekaisumu vai jebkuru baktēriju invāziju mutē. Antiseptiskas īpašības piemīt arī pievienotajai eikaliptu eļļai. 

Mineralizēts zobu pulveris “Maigā piparmētra”  

Arī šī zobu pulvera sastāvā ir gan atomizēts jūras ūdens cīņai ar baktērijām, gan piparmētru ēteriskā eļļa un mentola kristāli rūpēm par svaigu elpu. Esam pievienojuši arī acerola ķiršu augļu sulu – spēcīgu antioksidantu, kas palīdz cīņā ar dažāda veida mikrobiem, aizsargā zobus no kariesa, stiprina smaganas un novērš infekciju veidošanos. 

Ergonomiska zobu birste un daudzkārt lietojams uzglabāšanas trauciņš

Kur zobu tīrīšana, tur neatņemama ir zobu birste. Rūpējoties par Taviem zobiem, esam radījuši ergonomisku un īpaši maigu sariņu zobu birsti, kas izgatavota no bioloģiski noārdāmas plastmasas. Speciālisti zobu tīrīšanai rekomendē izmantot zobu birsti ar mīkstiem sariņiem, norādot, ka cieta zobu birste kairina smaganas, provocējot to atkāpšanos, kas var novest pie zobu jutīguma. Savukārt drošai zobu pulvera uzglabāšanai izmanto alumīnija trauciņu.

Mēs esam pārliecināti, ka dabas iedvesmotu produktu ieviešana Tavā ikdienā iepriecinās ne tikai dabu, bet arī Tavu smaidu un labsajūtu – un smaids Tev piestāv!

Tavs skaista smaida sabiedrotais,
STENDERS 

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]