Sievietēm – visi ziedi, dāvanas un pārsteigumi

2021-03-02

Par dāmām ir radīts tik daudz dziesmu, filmu, dzejas, sarakstīti stāsti un veidotas gleznas, kas atspoguļo degsmi, mīlestību un gribasspēku. Ko nozīmē būt sievietei? Dažkārt tas nozīmē uzņemties vairāk, nekā vajadzētu, citkārt – sniegt atbalstu, bet vēl citās dzīves situācijās – maigumu. Iespējams, ka uz šo jautājumu nevar atbildēt vai vismaz rast vienu kopīgu atbildi, jo katra pieredze ir citāda.

Šķiet, ka 8. Martā jeb Starptautiskajā sieviešu dienā apkārt esošā enerģija ir nerimstoša un tikpat daudzveidīga kā dāvināto tulpju krāsas. Šogad dāvanu pasniegšana un pārsteigumu veidošana ir ierobežota, taču tas neliedz svētkus svinēt. Kā pārsteigt dzīves svarīgākās dāmas? Starp citu, neaizmirstiet, ka arī sievietes pašas var apsveikt savu labāko draudzeni, mammu, kolēģi, omi vai pat laipnāko kaimiņieni.

PĀRDOMĀTA, AROMĀTIEM BAGĀTA DĀVANA

Kā būtu ar dāvanu, kas atgādinās par ikdienas rūpēm par sevi un labsajūtu? STENDERS ir sarūpējis dažādus dāvanu komplektus ar vērtīgiem un ādai svarīgiem produktiem, kas parūpēsies par izsmalcinātiem vannas rituāliem, lūpu veselību, ādas maigumu un aromātu simfoniju.

Dāvanu komplekti ir veidoti tā, lai tie būtu noderīgi visiem – Tev atliek izvēlēties vispiemērotāko. Kā to izdarīt? Vari apdomāt, kas šobrīd dāvanas saņēmējai ir nepieciešams visvairāk, piemēram, rūpes par lūpu ādu, vai arī varbūt Tava kolēģe ir īsta vannas burbuļbumbu mīļotāja. Mēs labprāt palīdzēsim ar izvēli.

Dāvanu komplekts “Saldi vārdi, kaislīga sirds” noderēs ikvienam, kurš vēlas vairāk parūpēties par lūpām, kas šajā gada periodā un temperatūras maiņas ietekmē cieš visvairāk. Komplektā ietilpst zemeņu lūpu skrubis, dzērveņu lūpu balzams un sviests, kā arī neliels prieciņš relaksējošam vakaram – putojoša vannas bumba sirds formā.

Vai zini kādu skaistumkopšanas entuziastu, kas vienmēr meklē jaunus produktus labsajūtai un veselībai? Iesakām izvēlēties komplektu “Saldā dzīves garša”, kas ietver upeņu ķermeņa skrubi, citronu lūpu skrubi un aromātiskas ziepes. Vienmēr starojoša āda!

Ar komplektu “Es izkūstu Tavā priekšā!” noteikti varēsi pārsteigt īstu vannas rituālu mīļotāju, savukārt komplekts “Maģiski!” noteikti patiks Tavai omei, jo tajā ietilpst putojoša vannas bumba un dušas putas, kuru aromāts ir piepildīts piezemētām un noslēpumainām notīm.

Tava labākā draudzene, kura gaida nākamo piedzīvojumu Vidusjūras smaragdzaļajā pludmalē, noteikti novērtēs dāvanu “Tropu valdzinājums” ar divām putojošām vannas bumbām un atsvaidzinošām ziepēm. Lai katrs vannas rituāls kļūst par ceļojumu!

Savu sirdsdāmu vai mammu vari pārsteigt ar īpaši izsmalcinātu vannas rituālu. Komplektā “Tu esi zelts!” esam sarūpējuši ekskluzīvus produktus – 24 karātu zelta dušas želeju un ķermeņa krēmu, kā arī masāžas sveci, kas ieskaus patīkami maigā aromātā.

Tev nebūs jāsatraucas par gaumīgu iepakojumu, jo par to jau ir padomājuši mūsu eksperti – dāvanu komplekti tiek rūpīgi iesaiņoti zīdpapīrā un ievietoti elegantā dāvanu kastītē vai maisiņā. Starp citu, ja šogad pats diemžēl nevari satikt savas dzīves svarīgākās sievietes, mēs varam Tev palīdzēt: iegādājoties dāvanas interneta veikalā, Tu vari norādīt saņēmējas adresi, un mēs parūpēsimies par pārējo. Lai katra diena ir priecīgiem mirkļiem piepildīta!

MAZS PĀRSTEIGUMS SIRDSSILTUMAM

Dažkārt vislabākie pārsteigumi ir negaidīti. Kā būtu ar vēstuli, kas nosūtīta pa pastu un kurā Tu atceries par kopīgajiem piedzīvojumiem, notikumiem, kā arī pastāsti par saviem sapņiem? Mūsdienās ar roku rakstītām vēstulēm ir īpaša vērtība. Varbūt tā var kļūt par tradīciju?

VAKARIŅAS, KOPĪGI GATAVOTA MALTĪTE, ZOOM TEMATISKĀ BALLĪTE

Kā padarīt īpašu šo vakaru, ievērojot drošības noteikumus? Kungi var pārsteigt savas sirdsdāmas ar mājās gatavotām, aromātiskām vakariņām vai arī, ja abi esat kulinārijas entuziasti, izvēlēties kādu gastronomisko izaicinājumu, ko pārvarēt kopīgiem spēkiem.

Ko darīt, ja vēlies rīkot draudzeņu ballīti, pārsteigt savu mammu vai omi ar īpašu vakaru? Pēdējā gada laikā tiešsaistes platformā ir tikuši organizēti dažādi pasākumi, sākot ar ikdienas darba sapulcēm un beidzot ar kāzām. Kā būtu ar tematisku ballīti? Varbūt ir īstais brīdis pasūtīt vakariņas no restorāna? Atceries – pat esot attālināti, mēs varam būt kopā.

Vai Tu jau esi izvēlējies savu pārsteigumu? Mēs ceram, ka visiem šie svētki būs īpaši un neaizmirstami. Atceries, ka svinēt varam katru dienu!

Raksta autore: Kristīne Šeiko

« Atgriezties
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]